Ashampoo Backup 2016 indir Gezginler

Ashampoo Backup 2016 indir Gezginler ; Ashampoo Backup 2016; Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınızda bulunan tüm verilerini…

Ashampoo Backup 2016; Windows işletim sistemine efendi bilgisayarınızda kurulu özbeöz verilerinizi güvenle yedeklemenize ve sonra esaslı durumlarda arka yüklemenize imkan tanıyan kolay kullanıma öğretmen bazı yedekleme yazılımıdır.

Ashampoo Backup 2016, bilgisayarınıza yüklediğiniz andan itibaren art planda usul çalışır ve dosyalarınızı emin bazı şekilde yedekler. Tüm önemli verilerinizi yedekleyebileceğiniz plan sayesinde kimi beceri bilginiz omadan, en düşük mücâdele beraber maksimum emniyet deneyimi yaşayacaksınız.

Yazılımı kullanarak yedeklediğiniz dosyalarınızı önemli durumlarda güvenle arkadaki yükleyebilirsiniz. Keza Windows Gezgini ile dosyaları görüntüleyebilir ve arka yükleyebilirsiniz.

en uç ilerlemiş yedekleme teknolojisine efendi yazılımda yerleşik “Artımlı Yedekleme Teknolojisi” doğru yedekleriniz her zaman asıl. Hatta 2 terabayttan daha pozitif alana sahip iri belirlenmiş diskler, kolayca geniş arşivler yaratmak göre desteklenmektedir.

Öz Özellikleri:

Iyice istemsiz data yedekleme Dosya yedekleme ve arka üstüne atma Tüm işletim sistemlerini yedekleme ve arkadaki atıf Güvenlik karşı şifreleme Kullanıcı dostu arayüz En Yüksek kısaltma yolu -li çok bodrum girişi tasarrufu Plan ya da Windows Gezgini yolu beraber akıcı data kabartma Sistem arızalarına muhalif kurtarma diskleri
Ashampoo Backup 2016 indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...