.
Şub 01

ares Ares Son Sürüm İndir (Gezginler / Full)

Açık kaynak kodlu P2P (Peer to Peer) bir program olan Ares çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir ve kitlesini her geçen gün büyütmektedir.

Areste indirmekte olduğunuz bir müzik için indirmeden dinleme (ön dinleme) veya görüntü için önizleme (indirmeden izleme) yapabilirsiniz. Ares size aramış olduğunuz nesneyi birden çok kaynakta gösterir ve dilediğinizi indirmenize olanak sağlar. Ayrıca Ares kendi içerisinde oluşturduğu bir “Sanal Ağ” ile diğer kullanıcılarla dosya paylaşımı yapabilmenizede olanak sağlıyor. Yapmış olduğunuz bu dosya paylaşımlarını geniş kütüphanesinde kategori kategori ayırabilmenizde ayrı bir avantaj. Zaten birçoğunuz Ares’in ne işe yaradığını biliyorsunuzdur ve hatta bazıları eminim ki bu yazdığımız yazıları okumadan direk indirme linkini arıyordur. Neyse lafı daha fazla uzatmadan sizlere Ares Son Sürüm İndirmenin verdiği keyifle başbaşa bırakalım. Aşağıda bulunan linkten Ares Son Sürüm İndirebilir ve işlerinizi halledebilirsiniz.

 

download Ares Son Sürüm İndir (Gezginler / Full)

 

http://turbobit.net/wz947yxs9m5k.html

 

Diğer Arananlar:

facebook

Etiketler: , , , , , , , , , , ,


“Ares Son Sürüm İndir (Gezginler / Full)” konusuna 7 yorum yapılmıştır.

 1. 1. abdullah yolcu Says:

  iyi

 2. 2. ercan Says:

  bizde bakalım

 3. 3. huseyin Says:

  size para pize ise özgürlük gerek arkadas okdarr

 4. 4. Admin Says:

  aynen öyle

 5. 5. abdullah Says:

  superrrrrrrrrrrr

 6. 6. abdullah Says:

  guzelllll

 7. 7. kerim polat Says:

  Begendim cok guzel

Yorum Yap

Ares Son Sürüm İndir (Gezginler / Full) gezginler, Ares Son Sürüm İndir (Gezginler / Full) torrent, Ares Son Sürüm İndir (Gezginler / Full) full tek link, Ares Son Sürüm İndir (Gezginler / Full) full, Ares Son Sürüm İndir (Gezginler / Full) ücretsiz

Herhangi bir virüs bulunan dosyalar sitemize asla yüklenmemektedir. Ama önceden tedbir için sitemizden indirmiş olduğunuz dosyaları kesinlikle virüs programınızla taratınız.