Anki 2.0.33 indir Gezginler

Anki 2.0.33 indir Gezginler ; Her türlü şeyi dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman çalışın. Anki, otobüs yolculuğunda,…

Özbeöz çeşit çeşit şeyi dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman çalışın.

Anki, yolcu vagonu yolculuğunda, amma arkadaşınızı beklerken, evde yararsız zamanınızı edepli değerlendirmek adına kullanabileceğiniz yaklaşık gösteri. Alışık Olmayan laf öğrenirken, sınavlara hazırlanırken, coğrafya çalışırken ve daha pek çok alanda işinize yarayabilecek amma yapım.

Olağan öğrenme metotlarına uygun daha verimli olan açıklamalar kartlarını sevgi fail kişiler için hazır programda indirdiğiniz kullanma talimatları kartlarını aktarıp çalışabiliyorsunuz. Programın bayağı kolay yaklaşık yapısı geçerli. Niyetlenmek istediğiniz desteyi açtığınızda yapım size kartları sırayla gösteriyor. Biraz kriz düşündükten sonuç yanıtı göstere tıklıyorsunuz ve dökümlü, zor olası seçenekler karşınıza çıkıyor. Buradaki seçiminize emrindeki iken kartlar üstünde gösteriliyor yahut gösterilmiyor; yeniden için kartı görmüyorsunuz. Meselâ; İngilizce tabir çalışıyorsunuz. Destede 10 sözcük eldeki. 7 ’sini dalgalı olarak işaretlediniz. Geriye Doğru kalan 3 ’ü öğrenmeniz uygun aşkın karşınıza çıkarılıyor. Bu şekilde eksiğinizi kapatıyorsunuz.

Yazı, resim, akustik ve LaTeX açıklamalar kartı içeriklerini besleyen ve 6000 ’den artı kolay yığın sunan programda dilerseniz kendiniz hem de direktifler kartları oluşturup paylaşabiliyorsunuz. Da Anki ’nin sitesinden ayrıca https://ankiweb.net/shared/decks/ adresinden indirmeniz muhtemel.

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...