Android Telefonu Webcam Olarak Kullanma Programı İndir (Gezginler / Android / Ücretsiz)

droidcam

Internet üzerinden sohbet uygulamalarında kamera kullanılması artık nerede ise zorunlu hale geldi. İnsanlar iletişim kuracaklarında görüntü ile bunun gerçekleşmesini istiyor. Bu durumda bilgisayarınızda webcam bulunması gerekiyor. Ancak akıllı cep telefonunuz varsa bilgisayarınıza bağlı bir kamera olması şart değil. Çünkü Android Telefonu Webcam Olarak Kullanma Programı ile telefonunuzu web kamerası olarak kullanabiliyorsunuz.

Telefonunuzun kablosuz internet bağlantısı ile veya USB kablosu ile bağlantının gerçekleştiği Android Telefonu Webcam Olarak Kullanma Programı, telefonunuzu bilgisayaraınızda kullanabileceğiniz bir web kamerasına dönüştürüyor. Bu sayede web kamaranız olmasa bile görüntüye ihtiyaç duyan programlarda web kamerasına sahip olmuş olursunuz. İnternet üzerinden görüntülü sohbet yapmamızı sağlayan Skype, Yahoo Messenger gibi pekçok program web kamerası desteği ile daha işlevsel hale geliyor. Özellikle bu programların kullanımında görüntülü görüşmeler için android işletim sistemine sahip cep telefonunuz web kamerası ihitiyacınızı program sayesinde karşılamış olacaktır. Programda DroidCam Webcam seçeneği ile görüntülü görüşme olanağı elde etiğiniz gibi, DroidCam Microphone seçeneğiyle de sesli görüşmelerinizin gerçekleşmesini sağlamış olursunuz. Hemen indirin ve web kamerası olarak telefonunuzu kullanın.

download

http://turbobit.net/2tufa76je4f6.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...