Alternate Chord 1.640 indir Gezginler

Alternate Chord 1.640 indir Gezginler ; 400’den fazla gitar akoru resimli olarak karşınızda. Alternate Chord, basit gitar akorlarında…

400’den pozitif gitar akoru resimli olarak karşınızda.

Alternate Chord, sade ve basit gitar akorlarından gelişmişe 400 ’den pozitif gitar akorunu bünyesinde barındıran, gitar akorlarını keza resimli keza göze batan olarak bildiren bağımsız ve çakırkeyif boyutlu bir plan.

Yüklemesi kadar kullanması hem oldukça sade olan programda anında her şarkıyı çalabileceğiniz taban akorları hızlıca öğrenebilmenin yanı satır tümü seçeneğiyle listeden ileri akorlara keza bakabiliyorsunuz. Fakat tab okumayı biliyorsanız biricik bakışta akoru çıkarmanız mantıklı ancak kalıp okumayı demin bilmiyorsanız çal seçeneğini kullanmanızı öneririm.

İnternet bağlantısı gerektirmeyen gitar akorlarına hızlıca ulaşabileceğiniz tecrübe yaklaşık program arıyorsanız burun ederim. Akorlara tıkladığınızda giden sesin kelimesi kelimesine gitarda açık yürekli akustik beraber örtüşmesi isteğiniz varsa ve akorları öğrendikten sonra deneyim yapabileceğiniz biraz yazılım istiyorsanız Yousician, Ultimate Guitar Tabs ya da GuitarTuna aynı bir kat daha profesyonelce hazırlanmış programlara yönelmeniz gerekecektir.

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...