AdwCleaner – Bilgisayarınızı Zararlı Yazılımlardan Temizleme Programı İndir (Gezginler / Son Sürüm)

adwcleaner-1414739831

AdwCleaner programı çeşitli uygulamalar yüzünden bilgisayarınıza bulaşmış olan ve gün geçtikçe can sıkıcı olmaya başlayan zararlı yazılımları (adware ve malware) temizleme amacıyla oluşturulmuş bir programdır.

Bu zararlı yazılımları neler kapsıyor? Özellikle en çok gördüğünüz şekli olan web tarayıcınızın anasayfasının sizin kontrolünüzde olmadan değişmesidir. Tabi bi anasayfa haricinde araç çubuklarını ve en önemlisi veri hırsızlığını (şifreleriniz, uygulamalarınız, girdiğiniz siteler vb.) bu zararlı yazılımlar sayesinde gerçekleştirebiliyorlar. Siz ne kadar uğraşırsanız uğraşın bu yazılımları kaldırmak sandığınız kadar kolay olmayabiliyor.

İşte tam burada AdwCleaner – Bilgisayarınızı Zararlı Yazılımlardan Temizleme Programı devreye giriyor. Çok basit bir kullanıcı arayüzü olan AdwCleaner sayesinde bu zararlı yazılımlardan kolay bir şekilde kurtulabilir, verilerinize ulaşılmasını engelleyebilir, anasayfanızın sizin belirlediğiniz sayfalar olmasını, araç çubuklarınızın değişmemesini ve en önemlisi bilgisayarınızın yavaşlamasını engelleyebilirsiniz.

Programın kullanımı hakkında bilgi verecek olursak, programı aşağıda vermiş olduğumuz linkten indirip bilgisayarınıza kurun. Daha sonra bilgisayarınızı taratmaya başlayın. Tarama işlemi başladıktan sonra bilgisayarınızda bulunan yazılımlar ekrana gelecektir. Buradan bilgisayarınıza zarar veren yazılımları bulabilir, inceleyebilir, ve silmek istemediğiniz yazılımları ayırabilirsiniz. AdwCleaner programı karmaşık ve ücretli programlara göre daha kullanışlıdır ve gezginler‘de tamamen ücretsizdir.

Hotspot Shield İndir (Gezginler / Full)

http://turbobit.net/fnj30zgamjwb.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...

2 Responses

  1. rıfat dedi ki:

    sssüper

  2. M.Ali Sönmez dedi ki:

    Allah bin kere razı olsun ya internette gezemez olmuştum program sayesinde kurtuldum