Adobe Reader Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Tek Link)

adobe reader

Geçmişten günümüze uzanan uzun bilgisayar yazılımları tarihine bakıldığında, otuz yılı aşkın süredir hayatını sürdüren ve günümüzde milyonlarca kişi tarafından halen aktif biçimde kullanılan Adobe Reader, 1984’de oluşturulan ilk versiyonundan bu yana büyük gelişmeler kaydetmiş bir programdır.Temel olarak PDF dosyalarının okunabilmesini sağlayan yazılım, bilgisayar ve mobil cihazlarda yayınlanan elektronik kitapların en uygun formatta görüntülenebilmesine olanak sağlamaktadır. Adobe Systems tarafından geliştirilen programın an itibarı ile 11. ana sürümü kullanıcılara sunulmuş durumdadır.

Yaratıldığı yıllarda aktif biçimde kullanılmayan elektronik dosyalar nedeni ile yoğun ilgi görmese de, 1990’ların sonlarına doğru mobil cihazların yükselişe geçmesi ve geleceğin elektronik kitapların elinde yükseleceğinin bariz biçimde belirlenmesi sayesinde Adobe Reader’a olan ilgi ve talep de yükselerek günümüzdeki haline ulaşmıştır. Windows, OS X, Unix, Linux, Windows Phone, Android ve iOS işletim sistemlerinin tümünde sorunsuz biçimde çalışabilen Adobe Reader, lisanssız olarak ücretsiz biçimde kullanılabilmektedir. Sizde sitemizden Adobe Reader Full İndirebilirsiniz. bu Firmanın yazılım sektöründeki genel başarısı düşünüldüğünde, başarılı ismin de hayatına uzun yıllar devam edeceği tahmin edilebilmektedir. Neyse bu kadar tanıtım yeter. 🙂 Sıra geldi Adobe Reader Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Tek Link) linklerine. Aşağıda size vermiş olduğumuz linkten Adobe Reader İndirebilir ve kısa bir sürede bilgisayarınıza kurup gerekli işlemlerinizi en kısa ve kolay yoldan halledebilirsiniz. Sağlıcakla kalın.

http://turbobit.net/j87a04z7s2bu.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...