Adobe Photoshop CS6 Full İndir (Gezginler / Tek Link)

tesla-elon-musk-1940x1091 (1)

Adobe Photoshop dünyanın en popüler fotoğraf düzenleme programıdır. Piksel tabanlı görüntü, resim ve fotoğraf düzenlemek üzere tasarlanmış bir Adobe programı olan Adobe Photoshop sayısal fotoğraf işleme sistemini kullanır. Vektörel işlemlerde de yazı işlemede de kullanılabilir. Photoshop ilk çıktığı günden bu yana bilgisayar işlemlerinde en çok kullanılan programlardan biri olmayı sürdürmektedir.  Photoshop programı sadece Windows ve Mac OS X işletim sistemlerinde kullanılabilmektedir.  Programın çıkış tarihi ise 1987’lere kadar uzanmaktadır. O yıl programı tasarlayan bir doktora öğrencisinden Adobe 1988 yılında satın almıştır.  Photoshop programının en son çıkan ve en büyük özelliği İçerik DuyarlıPhotoshop-CS6-dark-interface-large Dolgu özelliğidir. Bu özellik sayesinde programda çekilmiş bir fotoğraftan istemediğiniz cisimleri ya da kişileri fotoğrafa zarar vermeden çıkarabilirsiniz. CS 5 sürümünden sonra Photoshop’a eklenen özellik programın popülerliğini daha da artırmıştır. Tüm dünyada profesyoneller tarafından kullanılan program bir meslek dalı haline gelmiştir.

Siz de programı indirerek deneme sürümünü kullanabilir ve daha sonra isterseniz satın alabilirsiniz. Photoshop’un tüm özelliklerini deneme süresi boyunca kullanabilir fotoğraflarını düzenledikten sonra istediğiniz formatta çıktı alabilirsiniz.

download-300x82

indir

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir