Adobe Muse CC Son Sürüm Full İndir + Crack (Türkçe / Gezginler / Tek Link)

adobe-muse-ccMerhaba arkadaşlar, Adobe Muse CC; sizlere tam profesyonel bir şekilde mobil ve desktop aygıtları için html olarak websitesi tasarlamanıza imkan veren bir programdır. Adobe Air ile geliştirilen Adobe Muse CC, websitesi tasarımında sizi kodlamalarla uğraşmaktan kurtarmayı ve göz alıcı tasarımlar yapmanızı amaçlamıştır. İçerisinde birçok tasarım, font, icon alternatifi bulunmakla birlikte son çıkan temalarda artık bir saplantı haline gelmiş olan interaktif araçlarada yer verilmiştir. Adobe Muse CC ‘de ki interaktif araçlara örnek verecek olursak; Google Haritalar, sosyal medya ikonları, rss beslemeler, slayt ve video şovları çok basit bir şekilde tasarımınıza entegre edilebilmektedir.

Sitenizin için en etkili şekilde yararlanabileceğin fotoğrafları bulmak için Adobe stack pazarı içerisinde binlerce resme çok kolay bir şekilde ulaşabilir ve tek tıklamayla bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Günümüz internet kullanıcılarının büyük bir kısmı internete mobil cihazlar aracılığı ile bağlanmaktadır. Adobe Muse CC ‘nin en sevdiğim özelliği ise; oluştuduğunuz fontları her cihazın özelliğine göre otomatik olarak ayarlamasıdır. Yani masaüstü bir bilgisayarla siteyi ziyaret ettiğinizde monitör boyutunuza uygun yazı fontu büyüklüğüyle, mobil bir cihazdan ziyaret ettiğinizde ise ekran büyüklüğünüze göre otomatik olarak ayarlanmaktadır.

adobe muse cc

Adobe Muse CC; Dahili barındırmalı web fontları, Madde işaretli ve numaralı listeler, İletişim formu onay kutucukları, Görüntü görev kısayolları, SVG içe aktarma, Masaüstü ve mobil arasında metin eşitleme, Güvenli FTP desteği, Kullanılabilirlik ve performans geliştirmeleri, Çerçeve kenarlarını gösterme ve gizleme, Windows için HiDPI desteği, Adobe TypeKit fontlarıyla tasarlayın, Bloglar, vitrinler ve çeşitli öğeler ve çok daha fazlasını sizlere sunmaktadır. Aşağıdaki linkten Adobe Muse CC Son Sürüm Full İndir ‘in ve website tasarımının ayrıcalığını yaşayın!

download-300x82

http://turbobit.net/ha4owr1v39lf.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...