.
Tem 01

Adobe Flash Player İndir

Adobe Flash Player bilgisayarlar olması gereken en temel programlardan birisidir. Öyle ki internet tarayıcılarında (Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Exploler, Opera vs.) bir çok içeriğin ve videoların kusursuz bir şekilde görüntülenmesi sağlamak amacıyla yazılmış tarayıcı tabanlı bir programdır.

Aslında Adobe flash player internet üzerinden reklamları, animasyonları ve flash videoların görüntülenmesini sağlayan “tarayıcı eklentisi” olarak tanımlanabilir. Adobe flash player ile girmiş olduğunuz web sitelerindeki bir çok görsel, video ve uygulamayı sorunsuz bir şekilde görüntüleyebilir ve izleyebilirsiniz. Adobe flash player ilk başlarda Macromedia flash player olarak bilinmekteydi. Fakat Abode firmasının Macromedia’yı kendi bünyesine almış olmasıyla birlikte Macromedia flash player artık Adobe flash player olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüzdeki birçok sitenin sorunsuz görüntülenebilmesi için Adobe flash player eklentisini mutlaka ama mutlaka kullanmanız gerekmektedir. Bu derece önemli bir eklenti Adobe tarafından ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Sizde aşağıda vereceğimiz linkten Adobe flash player indirebilir ve sorunsuz bir şekilde internet sitelerinde gezip, istediğiniz görsel ve videoyu izleyebilirsiniz.

Yukarıda da söylediğimiz gibi birazdan gezginler download iconunun bulunduğu indirme linkini vereceğimiz Adobe flash player ın kurulumunu anlatalım. Winrar içinde bulunan dosyamızı indirdikten sonra masaüstünüze veya herhangi bir yere çıkartın. ” Flash Player ” isimli klasör çıkarttığınız yere kısa süre içinde gelecektir. Klasöre girdikten sonra işletim sisteminize uygun olan bit seçeneğini seçin. (Klasörde 32 bit ve 64 bit seçeneği vardır.) Bit’inizi seçtikten sonra klasöre girin. Klasör içinde 32 bit’i seçtiyseniz “install_flashplayer11x32ax_mssd_aih.exe” isimli uygulamayı eğer 64 bit’i seçtiyseniz de “install_flashplayer11x64ax_mssd_aih.exe” isimli uygulamayı çalıştırın. Uygulamayı çalıştırdıktan sonra Adobe Flash Player Installer açılacaktır. Sırasıyla Agree (Kabul Ediyorum), and install now (ve şimdi yükleyin) yazılı kutucuklara tıklayarak Adobe flash playeri kurabilirsiniz.

download Metin 2 Efsun Botu İndir

http://turbobit.net/mvr1wu668z7e.html

Diğer Arananlar:

facebook

Etiketler: , , ,


“Adobe Flash Player İndir (Gezginler / Türkçe / Son Sürüm)” konusuna 4 yorum yapılmıştır.

 1. 1. mehmet ali Says:

  güzel

 2. 2. mehmet ali Says:

  çok güzel

 3. 3. yunus Says:

  ben ben ben

 4. 4. erkan Says:

  çok süper indirin bence

Yorum Yap

Adobe Flash Player İndir (Gezginler / Türkçe / Son Sürüm) gezginler, Adobe Flash Player İndir (Gezginler / Türkçe / Son Sürüm) torrent, Adobe Flash Player İndir (Gezginler / Türkçe / Son Sürüm) full tek link, Adobe Flash Player İndir (Gezginler / Türkçe / Son Sürüm) full, Adobe Flash Player İndir (Gezginler / Türkçe / Son Sürüm) ücretsiz

Herhangi bir virüs bulunan dosyalar sitemize asla yüklenmemektedir. Ama önceden tedbir için sitemizden indirmiş olduğunuz dosyaları kesinlikle virüs programınızla taratınız.