7-ZIP İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

7zip

Açık kaynak kodlu ve kullanımı bir hayli kolay olan bir sıkıştırma programı. Özellikle dosyalarınızı farklı yerlere götürmek istediğinizde yaşanan yer problemlerine çözüm için sıkıştırma programına ihtiyacınız olur. 7-ZIP en iyi ve kolay çözümü sağlayan programlardan biri.

Bilgisayarlarımızda olmazsa olmaz programlar arasında sayabileceğimiz sıkıştırma programı için 7-ZIP açık kaynak kodlu ve ücretsiz yapısı ile gayet başarılı alternatif program. Program ile her türlü sıkıştırma işleminiz ücret ödemeniz gerek kalmadan gerçekleşiyor. 7-ZIP programının sıkıştırma oranları hayli iyi ve özellikle yüksek sıkıştırma oranlı 7z formatı ile LZMA ve LMZA2 sıkıştırmasını gerçekleştirebiliyorsunuz. Sıkıştırma için 7z, XZ, BZIP2, GZIP, TAR, ZIP ve WIM gibi formatlar desteklenirken program ile hemen her tür farklı formatlarda sıkıştırılmış dosyayı açma imkanınız olacaktır. Pek çok testte sıkıştırma oranlarının PKZIP ve Winzip gibi programlara oranla %2-%10 daha iyi olduğu görülmektedir. Neden siz de sıkıştırma işlemlerini bu yüksek oranlarda gerçekleştirerek daha fazla yer kazanmıyorsunuz? Ücretsiz olan 7-ZIP programını indirip kurarak daha iyi sıkıştırmalara başlamalısınız.

download

http://turbobit.net/1miw6peavm90.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...