32 Röle Kontrol Programı indir Gezginler

32 Röle Kontrol Programı indir Gezginler ; USB Port ile bilgisayarınıza bağlanan cihazları yada makineleri kontrol etmeye yarayan 32 Rö…

USB Port beraber bilgisayarınıza bağlanan cihazları yada makineleri hakimiyet etmeye dolayı 32 Bayrak Yarışı Otorite Programı, bağlanan aygıtların açılıp kapanmasını hakimiyet edebilir.

Plan 32 ve ya 64 nebze Windows işletim sistemlerinde çalışmaktadır. 

Röleli denetim devreleri aşırı bilgisayara bağlanan cihazların ne zaman açılıp kapanacağını yüklediğiniz bu program doğruca otorite edebilirsiniz. Kolay kimi kullanımı vardır ve yapım Türkçedir. Örneğin belli zaman aralıklarında ışıkların yanmasını ve dönem aralığı bittiğinde hem de sönmesini istiyorsunuz. Program ile bunu olabilmek mümkün. yoksa kullanıcı istediği gündüz plan aşırı açılma ve ya kapanma işlemlerini gerçekleştirebilir. 

Yapım 32 alışkanlık röleye pek ahbap sağlamaktadır. Yapım üzerindeki otorite butonlarına ad verilebilir ve aidat eklenebilir. Saf zamanlama özelliği birlikte kayıtlı cihazların ağızotu ve kımıldamama süreleri ayarlanır. Veriler veritabanına kaydedilir ve elektronik beyin ya da plan kapandığında yaptığınız düzenlemeler tamı tamına kaydedilir. 

Gösteri karşı açılış şifresi belirlenebilir. Sohbet özelliği hem bulunan yapım hem başka kullanıcılar -li dokunma kurulabilir ve asil yerli kadın içinde öbür yaklaşık bilgisayarda takılı olan kartı konuşma aşırı saf komutlarla yönetebilirsiniz. 

32 Yedek At Hakimiyet Programı indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...