32 Röle Kontrol Programı indir Gezginler

32 Röle Kontrol Programı indir Gezginler ; USB Port ile bilgisayarınıza bağlanan cihazları yada makineleri kontrol etmeye yarayan 32 Rö…

USB Port beraber bilgisayarınıza bağlanan cihazları yada makineleri denetim etmeye amacıyla 32 Yedek At Denetim Programı, bağlanan aygıtların açılıp kapanmasını kontrol edebilir.

Program 32 ve ya 64 bit Windows işletim sistemlerinde çalışmaktadır. 

Röleli denetim devreleri boyunca bilgisayara bağlanan cihazların ne dönem açılıp kapanacağını yüklediğiniz bu yapım doğru kontrol edebilirsiniz. Sade Ve Basit yaklaşık kullanımı vardır ve program Türkçedir. Örneğin belli zaman aralıklarında ışıkların yanmasını ve gündüz aralığı bittiğinde da sönmesini istiyorsunuz. Yazılım ile bunu olabilmek inandırıcı. ya da kullanıcı istediği zaman plan üzerinden açılış ve ya kapanma işlemlerini gerçekleştirebilir. 

Yapım 32 alışkanlık röleye öyle ahbap sağlamaktadır. Yapım üzerindeki güç butonlarına hak verilebilir ve resim eklenebilir. Kesin zamanlama özelliği -li belli cihazların macun ve kımıldamama süreleri ayarlanır. Veriler veritabanına kaydedilir ve elektronik beyin ya da plan kapandığında yaptığınız düzenlemeler tamamen kaydedilir. 

Program için başlangıç şifresi belirlenebilir. Laf özelliği hem yerleşik gösteri de çeşitli kullanıcılar beraber tuş kurulabilir ve ağ içinde alternatif kimi bilgisayarda bağlı olan kartı sohbet üzerinden saf komutlarla yönetebilirsiniz. 

32 Naklen Yayın Hakimiyet Programı indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...