PES 2016 Full İndir (Gezginler / Torrent / Tek Link)

Pes 2016 indir gezginler torrent

PES 2016 yani  Pro Evolution Soccer 2016, ABD’li oyun geliştiricilerinin FIFA karşısındaki en büyük avantajlarından biri haline geldi. Futbol oyunlarında yıllarca tek isim olan FIFA’nın karşısına çıkan ve ortalığı asıp kavuran PES serisinin son oyunu PES 2016 birçok yenilik vaat ediyor.

Pes 2016 indir gezginler torrent

PES 2016‘daki en büyük gelişim, grafikler oldu. Yüz detayları öylesine ince hazırlandılar ki futbolcuların gol sevinçleri esnasında mimikleri dahi görülebilecek. Fizik motoru daha da iyi hale getirildi. Oyuna getirilen senaryo modlarına hikaye desteği de sunuldu. Yani bir futbolcunun hayatı senaryosunu oynarken onun kişisel yaşamındaki değişiklikleri de aktif hale getirebilirsiniz. Kişisel yaşamın iyi yönde gitmesi futbol kariyerine de olumlu etkileyecek.

Gezginler’in tek link torrent olarak sunduğu PES 2016’yı yüklemek için crack dosyasına ihtiyacınız yoktur. Dosyalar içerisinde crack uygulaması bulunmaktadır. Ayrıca crack’in nasıl yapılacağınıda adım adım sizler için anlattık. Umarım doğru bir şekilde kurup PES keyfini sınırsızca yaşayabilirsiniz.  Aşağıda paylaşmış olduğumuz torrent linki reloaded tarafından kırılmış versiyonudur ve kurulum sırasında sizlere hiçbir sıkıntı yaşatmamaktadır. Sizlerden tek isteğimiz crack yapmadan oyunu başlatmayın.

download-300x82

https://yadi.sk/d/fIJRVBuVmgsuh

Bir önceki yazımız olan FİFA 16 Full İndir (Gezginler / Torrent) başlıklı makalemizde FIFA 2016 bilgisayar indir, FIFA 2016 indir ve FIFA 2016 pc indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...