Tales from the Borderlands Episode 1-5 Türkçe Yama İndir

Tales from the Borderlands Episode 1-5 Türkçe Yama İndir

Tales from the Borderlands Episode 1-5 Türkçe Yama İndir

Tales from the Borderlands Episode 1-5 Türkçe Yama indir, Tales from the Borderlands Episode 1-2-3-4-5,sitemizde oyunun tüm sürümleride verilmiş bu Türkçe yama ile +100 Türkçe oynayabileceğiniz macera dolu bir oyun.

Tales from the Borderlands serisi için yayınlanmış olan bu Türkçe Yama ile oyunu Türkçe olarak oynayabileceksiniz. İngilizcesi yeterli olmayan herkezin indirmesi şart olan bu Türkçe Yama oyunun bütün serileri için Türkçe çevirileri içermektedir.

Bölüm (Episode) 1,2,3,4,5 için bütün diyaloglar ve İngilizce metinler başarılı bir biçimde Türkçeleştirilmiştir. Kurgu ve öykü itibariyle olabildiğince başarılı olan bu seride Türkçe yama ile oyunun hiç bir detayını kaçırmadan anlayacak ve oyunu daha iyi çözebileceksiniz. Uzun süredir beklenen bu başarılı Türkçe Yamayı indirerek derhal kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tales from the Borderlands Episode 1-5 Türkçe Yama İndir

 Sitemizde oyunun bütün version episode serisi,sizler için hususi yaması ile birlikte sunuldu. 1,2,3,4,8 seri Türkçe oyun oynamak isteyen oyun sevenlere hususi çevrilmiştir. Türkçeleştirme Yönünden yaptırılmış kurulumu basit,ücretsiz indirip, oyunu Türkçe lisan olarak oynayabilirsiniz. Tüm oyunların bölümleri sitemizde ayrıca verilmiştir. Repack hızlı kurulur,yamalar yalnızca yalnızca rarda bulunuyor. Oyunun senaryosu olabildiğince akıcı ve sürükleyici, telltales ekibinin yapmış olduğu oyunu tavsiye ederiz,sitemizde bu konu için verilen yamadır,sitede arama yapıp sorunsuz oyuna da ulaşabilirsiniz, oyun yamaları.

NOT: Her yamayı tek tek kurunuz.

indir

Bir önceki yazımız olan Fifa 17 Transfer Yaması İndir Gezginler başlıklı makalemizde Fifa 17 Transfer Yaması full, Fifa 17 Transfer Yaması full indir ve Fifa 17 Transfer Yaması güncel hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...