GTA Vice City Kurtlar Vadisi İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

GTA Vice City Kurtlar Vadisi İndir

GTA Vice City Kurtlar Vadisi İndir

GTA Vice City Kurtlar Vadisi İndir

GTA yani Grand Theft Auto oyunu araç hırsızlığı anlamına gelen bir video oyun serisidir. İlk çıktığı dönemden beri oldukça ilgi gören oyun, bir çok yeni serileriyle devam ediyor. Oyundaki mekanlar Amerikan şehirlerinden ilham alınarak tasarlanmıştır. Oyun aksiyon, macera, yarış, gizlilik gibi bir çok türü bir arada barındırır. Yetişkinler için tasarlanmış olan oyun günümüzde artık küçük çocukların bile oynadığı bir oyun haline geldi. Bu durum büyük tartışmalara neden olsa da oyun popülerliğinden hiç bir şey kaybetmiyor.

GTA Vice City Kurtlar Vadisi İndir

GTA Vice City ise GTA’nın bir serisi. Bu seride üçüncü bakış açısıyla oynanan macera oyunudur. Oyunun PlayStation, Xbox, iOS ve Android gibi versiyonlara sahiptir. 2002 yılında piyasaya sürülen oyun 1980’lerin Amerikasında geçiyor. Miami’deki Vice şehri örnek alınarak tasarlanan oyun, 1986 yılında hapisten henüz çıkmış mafya üyesi Tommy Vercetti karakteri üzerine kurulmuştur. GTA Vice City Kurtlar Vadisi oyunu ise, GTA Vice City oyununun karakter ve mekan değiştirmiş halidir. GTA Vice City Kurtlar Vadisi oyununu indirmenin tek kuralı ise bilgisayarınızda GTA Vice City’nin kurulu olması.

Google Drive

Bir önceki yazımız olan PES 2014 Crack İndir - Download (Full / Gezginler) başlıklı makalemizde PES 2014 Crack, PES 2014 Crack download ve PES 2014 Crack download full hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...