GTA Vice City İstanbul City Yaması İndir (Gezginler / Tek Link)

gta-vice-city-istanbul-city-yamasi

En çok oynanan oyunlar listesinde hala yer alan GTA Vice City, herkesin en az bir kerede olsa oynamış olduğu bir oyundur. Bugün sizlere GTA Vice City İstanbul City yaması ile karakterinizle İstanbul sokaklarında gezme, çatışma, araba kaçırma gibi zevklerinizi gerçekleştirmenize vesile olacağız. GTA Vice City İstanbul City Yaması ‘nda İstanbulda bulunan sokaklar, caddeler, parklar, şehir yerleşimleri, benzinlikler, kuaförler, rent a car lar kısacası herşey bulunmaktadır.

GTA Vice City İstanbul City Yaması sizlere tam anlamıyla İstanbul’u yaşatacak ve karakterinizle bol atraksiyonlu anlar geçirmenizi, doyasıya eğlenmenizi, tüm görevleri başarı ile gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Ayrıca GTA Vice City‘de ki tüm hileler GTA Vice City İstanbul City Yaması ‘nda da aynı şekilde geçerli olup, hiçbir şekilde 6 yıldız olsanız bile polise yakalanmamanızı, istediğiniz hafif ve ağır silahları, arabaları, roketleri, tankları kullanmanızı sağlayacaktır.

download-300x82

GTA Vice City İstanbul City Yaması İndir

Bir önceki yazımız olan PES 2016 Crack İndir - Download (Gezginler /RELOADED) başlıklı makalemizde PES 2016 Crack, PES 2016 Crack İndir ve PES 2016 Crack İndir full hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...