GTA 5 Türkçe Yama İndir (Gezginler / Tek Link)

GTA-V-big

GTA severlerin uzun süredir yolunu gözledikleri GTA 5 yama programı nihayet oyuncuların kullanımına sunuldu. Artık GTA 5 Türkçe Yama indir ve oyun oynarken engel yaşama. Yamayı kullanmak için GTA V Türkçe yama indirip bu yamayı oyuna entegre etmeniz gerekiyor. Yamanın sorunsun çalışması için GTAV Türkçe aracını kurmanız gereklidir. Bu araç sayesinde yamayı kolayca oyuna ekleyebilirsiniz ya da dilerseniz yamayı çıkarıp orijinal formatta oynayabilirsiniz. Bu yama aracını kurduğunuz cihazda yama aracının yerini belirleyin ve yükle kutucuğu seçerek GTA 5’i kolaylıkla Türkçe’ye çevirin.

Bu yama güncelleme gerektiren durumlarda silinebilir. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız yama programını tekrar kontrol edin çünkü aynı gün veya en fazla 1 gün sonra gezginler yamanın güncellemesi sağlanacaktır. Yamayı tekrar aynı sistemi izleyerek kurup oyuna entegre ederseniz sorun yaşamayacaksınız.

http://turbobit.net/3ka3fc55m1tb.html

Bir önceki yazımız olan GTA Vice City İstanbul City Yaması İndir (Gezginler / Tek Link) başlıklı makalemizde gta indir, gta istanbul city indir ve gta istanbul indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...