GTA 4 Türkçe Yama %100 Full İndir

GTA 4 Türkçe Yama

GTA 4 Türkçe Yama

GTA 4 Türkçe Yama İndir %100 GTA 4 TR  GTA 4 Türkçe Yama

GTA 4 Türkçe Yama , GTA 4 severler için sağlam tek link istek üzerine sunulmuştur GTA 4 Türkçe Yaması oyunu %100 Türkçe yapar,kurulumu basit ve Türkçe gta hayranları için..

GTA serisinin son oyunlarından önde gelen GTA IV için gösterilen bu Türkçe dil paketi, oyunu tamamen anlamanıza yardımcı olacak. Oyun içindeki karakterlerin İngilizce mevzuşmalarını, görev anlatımlarını ve mevzuşarak etkileşime geçtiğiniz her şeyi yüzde yüze yakın bir şekilde Türkçeye çeviren bu dil paketini kurulu olan GTA IV oyununuzun üstüne kurabilir ve oyunun hikayesine kendinizi kaptırabilirsiniz. Oyunun 1.0.7.0 yaması ile uyumludur. Kurulum için indireceğiniz dosya içindeki metin belgesini açmanız kafi olacaktır.

Oğuz Gürsel‘in oyun çıktığı zaman başlattığı KuzeNiko Türkçe yama çalışması oyundaki diyalogların fazlalığından ve bitmek bilmeyen çeviriler yüzünden KuzeNiko 0.5 olarak piyasadaki yerini almıştı. Daha sonrasında kendisi ile özel olarak tekrardan çevirilere başlayıp, %20′lik senaryo çevirisi ile daha da ilerletsek bile bir noktada çeviriyi bırakmıştık doğal kalan kısımları daha sonradan KuzeNiko 0.5 üzerinde çeviriyi geliştiren Ensar Başlantı‘nın çevirilerini de ekleyerek, kişisel olarak meydana getirdiğim çeviri ve düzenlemeler ile geçen sene yayına çıkardığım GTA IV: Turkish City 2 modunda yamayı sunmuştum. Biroldukça kişi GTA IV Türkçe yama projesine başlasa bile bir yerden kırılma noktasına gelip, iptal etmişlerdi. Sonradan ise Türkçe yamayı tek başına sunma kararı alarak daha da yenileyip düzenledim ve bu%96‘lık son haline getirdim. Yama oyun süresince test edilmiştir. Oyunun sonlarına doğru ”Bakıcı” adlı görevde, ara videoyu izlemeyip hemen enter ile geçiştirin aksi taktirde oyundan atacaktır. Bunun haricinde aslabir problem yoktur ve 1.0.7.0 patch için uyumludur. 1.0.4.0 patch altı yama için uygun değildir. İngilizce kalan kısımlar ise önemsiz çeviriler ve donma riski karşısına almış olduğum önlemlerdir. Bazı Türkçe karakterleri kullanamadık. Oyunda küfür, argo gibi diyaloglarda olduğu şeklinde çevrilmiştir, örtme yoktur…

Gezginler olarak iyi eğlenceler dileriz!

indir

GTA 4 Türkçe Yama

GTA 4 Türkçe Yama

Bir önceki yazımız olan Tales from the Borderlands Episode 1-5 Türkçe Yama İndir başlıklı makalemizde Tales from the Borderlands Episode 5 türkçe yama indir, Tales from the Borderlands Episode tüm yamalar ve Tales from the Borderlands Türkçe Yama Paketi hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...