Grand Theft Auto V – GTA 5 (v1.0.1180.1) [Repack]

 

Rockstar North serisinin yaratıcıları tarafından geliştirilen Grand Theft Auto V bugüne kadar serinin en büyük ve en iddialı ünvanını taşıyor. Büyük şehir Los Santos ve çevresini geliştiren Grand Theft Auto V, yüksek dağ tepesinden okyanusun derinliklerine kadar hayattan kaynar şekilde benzersiz ölçek ve ayrıntılar sunan bir dünya sunuyor.

Los Santos, gurular tarafından yaşayan, bir zamanlar Batı dünyasının imrengesini doğuran, sağlıklı bir yaşam tarzı, starlings ve yıldızlara bakan geniş, güneşli bir metropoldur ve şu anda ekonomik istikrarsızlık döneminde hayatta kalmak için mücadele etmektedir ve ucuz TV gerçeği programları.

kaos ortasında, diğer suçlulardan çok farklı üç kurtuluş ve başarı için kendi planlarını hazırlamak: gerçek fırsatlara ve ciddi para arıyor sokak serseri Fraklin (Franklin); emekliliği beklenenden çok daha az pembe olan eski mahkum Michael (Michael); ve Trevor, bir sonraki yüksek puanı atma şansı ile sürülen bir şimşek. Diğer seçenekler olmadan kalan üç kişi, huzurlu varlığını halledebilecek cesur ve tehlikeli soygunlarda her şeyi riske atıyorlar. Sürekli hikayenin hakkında tüm yönleriyle öğrenmek için, önde gelen üç karakterlerin yaşamlarında atlamak olarak büyük, dinamik ve farklı açık dünya hiç yeni yollarla anlatı ve gyempleya, Grand Theft Auto V karışık gelişmeyi oluşturdu gibi. çağdaş kültüre detay ve karanlık, alaycı ilgili Grand Theft Auto için büyük önem vererek devrimci serinin tüm klasik unsurları vardır.

şevkle TASARIM TİPİ açık dünyada İLE eleştirmenler BİLE OYUN Rockstar Games tarafından beğenilen Grand Theft Auto V, şimdi PC için versiyonları vardır.

Ne zaman bir sokak hustler, emekli banka soyguncusu ve kendilerini bazı katılan korkunç bir psikopat en korkulan ve akıl almaz suç dünyasının unsurlarını, ABD hükümeti ve eğlence endüstrisi, onlar zalim kentte hayatta kalmak için tehlikeli soygun bir dizi gerçekleştirmelisiniz nerede olursa herkese, hatta birbirlerine daha az güvenebilirler.

GTA V PC serisi, kullanıcılara daha iyi zamankinden daha Los Santos ve Blaine County atmosferde öğrenmek fırsat vermek temel görsel ve teknik geliştirmeler içerir. önemli ölçüde uzayda nesnelerin maksimum mesafeler artmış yanında GTA V PC 1080p çözünürlükte ve 4K çözünürlükte görsel efektler görüntüleme yeteneği ile saniyede 60 kareye kadar destekler. Oyuncular aşağıdakileri de içeren pek çok eklemeden ve yenilemeden keyif alacaklardır:

• Yeni silahlar, araçlar ve faaliyetler

• Daha fazla vahşi hayat

• Daha fazla trafik

• Yeni bitki örtüsü

• Güçlendirilmiş hasar ve meteorolojik etkiler ve çok daha fazlası

Tüm bu özellikler çarpıcı çözünürlük, aydınlatmada önemli gelişmeler, gölgeler ve doku ve düz çerçeveleme ile zenginleştirilmiştir.

GTA V PC sürümü ve Grand Theft Auto Online’da online versiyonu oyuncuların tamamen yeni bir şekilde Los Santos ve Blaine County inanılmaz detaylara dünyasını keşfetmek için fırsat veren, birinci şahıs modu sunacak.

Yeniden Paketleme Özellikleri:

• Yayın Türü: RePack

• Oyun sürümü: 1.0.1180.1 (çevrimiçi 1.41)

• Ayak: Dahili (RELOADED)

• Hiçbir şey kaldırılmadı

• Hiçbir şey kodlanmış değildir

• Özel içerik

• Minimum sıkıştırma

• Kurulumda metin ve ses kombinasyonunu seçin

• Oyuna başlamak için ihtiyacınız olan yazılımı düzgün bir şekilde kurma imkanı (isteğe bağlı)

## Gereksinimler:

Minimum gereksinimler:

İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit, Windows 8 64 bit, Windows 8 64 bit, Windows 7 64 Bit Servis Paketi 1, Windows Vista 64 Bit Servis Paketi 2 * (* Vista işletim sistemini çalıştırıyorsanız NVIDIA ekran kartı önerilir)

İşlemci: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPU) / AMD Phenom 9850 Dört Çekirdekli İşlemci (4 CPU) @ 2.5GHz

Bellek: 4 GB RAM

Grafik: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)

Depolama alanı: 72 GB boş alan

Ses Kartı:% 100 DirectX 10 uyumlu

Önerilen gereksinimler:

İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit, Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Servis Paketi 1

İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHz (4 CPU) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHz (8 CPU)

Bellek: 8 GB RAM

Grafik: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD 7870 2GB

Depolama alanı: 72 GB boş alan

Ses Kartı:% 100 DirectX 10 uyumlu

Kurulum:

1. Setup.exe dosyasını çalıştırın

2. Oyunu yükleyicinin talimatlarını izleyerek kurun.

3. Oyna!

Geliştirici: Rockstar North

## Yayıncı: Rockstar Games

## Ekran görüntüleri: Fotoğraflar

## Oyun Versiyonu: 1.0.1180.1

Arayüz dili: • Rusça İngilizce •

## Sesin Dili: • İngilizce •

Download
NFO NFO bak (0.47 KB)
Tip Oyunlar/PC Rip
Tur Aksiyon
Boyut 41.09 GB (44,115,315,018 bayt)

Bir önceki yazımız olan Total War Attila Türkçe Yama İndir başlıklı makalemizde atilla türkçe yama, atilla türkçe yama indir ve Total War Attila Türkçe Yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...