Next Car Game Wreckfest İndir (Full / Torrent / Crack)

Next Car Game Wreckfest indir

Next Car Game Wreckfest indir

Next Car Game Wreckfest İndir

Next Car Game Wreckfest İndir, Bugbear Entertainment şirketi tarafından geliştirilmiştir. Bugbear Entertainment, FlatOut oyunlarını geliştirmesiyle tanınan ve sektörde üst sıralarda yer almaya başlayan bir oyun firması haline geldi. Next Car Game Wreckfest ile yarış geleneği devam ediyor. 24 oyuncuya kadar multiplayer bir şekilde oynayabilir ve diğer arabalara çarparak daha üst sıralara çıkmak için avantaj sağlamak üzerine oluşturulmuş bir yarış oyunudur.

Geliştirilmiş sürüş dinamikleri ve derinlemesine araba yükseltme ile bu farkı sizde hissedeceksiniz. Yarış sırasında olukça keyif alacak ve baş döndürücü hıza kolay alışamayacağınızı şimdiden belirtelim. Arkadaşlarınızla birlikte Next Car Game Wreckfest’in aynı sürümüne sahipseniz lan ağı üzerinden birbirinizle yarışabilirsiniz. Belli mi olur? Belki yarışın kaybedeni o günkü akşam yemeğini ısmarlar. 🙂

Next Car Game Wreckfest oyunu, us almaz tehlikeli yarış mücadeleleri ile soluk kesen süper bir oyuna sizleri çağrı ediyoruz. Bu oyun için gerçekte araba parçalama oyunu henüz doğru olur. Bu yüzden Dizi dışı hazırlanan senaryolarda aracınız ile nihayet aşama hızlı ilçe yapmanıza yol açan rakip olan sürücülerden Irak durmalısınız. Oyundaki Aleni dünya yarışlarında kim kimin arabasına henüz büyük hasar verir ve yarıştan elenmesini sağlarsa çok henüz yüksek prestije sahip olmalısınız. Eşi ve benzeri olmayan yarış sisteminde hayatta kalmak ve yarışları kazanmak oyunun en hızlı sürücüsü olmak zorundasınız. Yarış pistlerinde hızlandırma rampaları ve akıl almaz Katı bariyerler yer alıyor, atlama rampalarından atlayarak sana çarpmak isteyen rakiplerinizi atlatabilirsiniz.

Next Car Game Wreckfest, içerisinde Karşınıza çıkan sürücüyü atlatmak veya aracına ağır hasar vermek istiyorsanız, ani durduraç ve direksiyon hakimiyetiniz çok kuvvetli olmalıdır. kuvvetli motorları ve nihayet aşama güzel duyu modifiyelerle hazırlanmış olan bu kusursuz oyunu Derhal sizlerde denemelisiniz. İnanılmaz hızlı ilerleyebilen ve Katı tampon yapısı ile şiddetli kazalardan da en az hasarı Meydan araçlarla sınırları zorlayan mücadeleler sizleri bekliyor. Fiziksel güçleri ve akılalmaz kuvvetli traktör performansları sayesinde müthiş yarışlarda yer almanın tadını çıkartmalısınız.

Next Car Game Wreckfest Özellikleri

 • Geliştirilmiş vasıta hasarı ve hasar analizleri
 • Birbirinden ayrımlı stiller ve performansa sahip henüz Çok yarış arabası.
 • değişiklik yüzeylere sahip henüz Çok yarış pisti ve derbi stadyumları.
 • Kazalarla dolu geçen yarışlarda dinamik kaporta tesbitleri
 • Çeşitli modlarla yüksek yapılandırılabilir çok oyunculu.
 • Kapsamlı oyuncu garajı ve araba yükseltme sistemi.
 • Oyun içi veya departman satılık araç-gereç reklamlar.
 • Akıcı ve parlatılmış kullanıcı fasıla birimleri.
 • Geliştirilmiş çizge kalitesi ve performans.

Next Car Game Wreckfest İndir Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows Vista, Windows 7 ve üstü sürümleri
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.7 GHz yada eşdeğer AMD işlemci
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: AMD Athlon™ X2 2.5 GHz 6850 yada VIDIA Geforce GTX 460
 • Boyut: 8,61 GB
 • Google Drive
 • Torrent

Kusursuz zevk verici şiddetli geçen yarışlarda paramparça olmaktan araçlarını kurtarmanız gerekmektedir. Parçalanan araçla yarışı tamamlamanız maalesef olası olmayacak ve henüz kuvvetli vasıta temini için henüz Çok paraya ihtiyacın olacaktır. Yarışları liderlikle tamamlamak zorunda olduğunuzu bilmeli ve rakiplerinizden korkmadan en hızlı yarış araba sürme deneyimine ortak olabilirsiniz. Next Car Game Wreckfest indir gezginler sayfamızdan ücretiz olarak indirebilecek ve oynayabilecek olduğunuz bu oyunu çok seveceksiniz. imaj kalitesi muhteşem çarpışma ve hızlı sürüş efektlerini desteleyen yapıdayken akıl almaz eğlenceli ses efektleri ile yarışmanın tecrübesi sizleri beklemektedir.

Bir önceki yazımız olan Forza Motorsport 7 İndir (Full / Torrent / PC) başlıklı makalemizde forza motorsport 7 demo indir, forza motorsport 7 full indir ve forza motorsport 7 indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...