Train Simulator 2016 Full İndir (Gezginler / Torrent)

Train-Simulator-2016-1

Çıktığı günden bu yana çokça beğeni toplamayı başaran Train Simulator oyununun yeni versiyonu Train Simulator 2016 Eylül ayında Steam’de yayınlanmıştı. Yeni çıkan versiyon için eski sürüme sahip olan kullanıcılar 130 MB boyutunda bir güncelleme yaptı ve Train Simulator 2016’ya geçtiler. Kullanıcı arayüzü de değişen Train Simulator 2016 ile kullanıcılara yeni içerikler sunuldu.

Train Simulator oyunu diğer simülator oyunlarından biraz farklı bir çizgide ilerlemeye devam ediyor. Oyun DLC ağırlıklı ilerliyor ve her yeni sürümde Steam sayfası da yeni sürümün adını alıyor. İçerikleri sürekli yenileniyor.
ve yeni özellikler trenlere, vagonlara ekleniyor. Dışardan bakıldığında eklentiler oyunu bilmeyenlere komik görünebilir ancak oyunun seveni çok fazla olduğu için bu eklentiler de seviliyor. Ayrıca belirtmek gerek ki Train Simulator 2016 için önceki sürümlere sahip olmanıza gerek yok. Direkt olarak bu versiyonu indirerek de tüm versiyonların güncellemelerini içinde barındıran oyuna sahip olabiliyorsunuz. Oyunun yaklaşık olarak 9 bin Tl turarında olan toplam paketi ile simulater kullanıcıları gerçek trenleri kullanabilme imkanı yakalamış oluyor. Oyun bu açıdan diğer simülasyon oyunlarından ayrılıyor. Oyunun Steam’de 236 adet DLC’si bulunuyor. Bunların fiyatları değişebiliyor ancak her biri yüksek fiyatta.

download-300x82

https://cloud.mail.ru/publi…

Bir önceki yazımız olan Far Cry 3 Full İndir (Gezginler / Torrent) başlıklı makalemizde Far Cry 3 download, Far Cry 3 full indir ve Far Cry 3 gezginler hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...