This War of Mine 1.2.2 FULL İndir (Gezginler / Torrent)

btntwomkny3

Mükemmel grafiklere sahip ama 2 boyutlu bir oyun This War of Mine. İlginç bir kurguya sahip. Savaş yıllarında bir harabe apartmana sığınan 4 kişisiniz ve hayatta kalmanız gerekiyor. Gündüzleri dışarı çıkarsanız askerler yada yerel savunucular tarafından öldürülebilirsiniz, birbirinizden başka dostunuz yok.

this-war-of-mine-e3-2014-2 This-War-of-Mine-Review-465376-10

Hayatta kalma oyunlarına yeni bir bakış getiren This War of Mine ile ilgili şu ibare belki de her şeyi özetliyor: bağımlılık yapabilir. Bu nedenle sadece dikkatli PC kullanıcılarının oyunu indirmesini tavsiye ediyoruz. Dünya çapında her bölgede müdavimleri olan oyunu oynarken kesinlikle eğleneceksiniz. Geliştiricisinin dediğine göre “Oyunu aslında karanlık tarzda, basit ve hatta doğrusu Mario’ya benzer şekilde geliştirmeyi düşünüyordum. Ancak aklıma gelen fikirleri ekleyince ortaya bambaşka bir kurgu çıktı, ben de sonuna dek gittim.” Ayrıca This War of Mine 2015 yılının en iyi oyun ödülünü de almıştır. Gezginler farkıyla yüksek hızda torrent olarak indirebilirsiniz.

download-300x82

This War of Mine Torrent:

http://s3.dosya.tc/server6/d4vf8k/s….

Bir önceki yazımız olan Mount Blade Warband Full İndir (Gezginler / Tek Link / Torrent) başlıklı makalemizde mount blade warband, mount blade warband download ve mount blade warband full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...