The Amazing Spider Man 2 İndir (Gezginler / Torrent)

The-Amazing-Spider-Man-2

Marvel çizgi roman kahramanlarından belki de en meşhuru, en popüleri olan Spider Man, çizgi romandan yine Marvel stüdyolarında modern çağa adapte olmaya devam ediyor. İlk olarak sinema filmleri çekilen kahramanın bilgisayar oyunlarının çıkması da gecikmedi ve şimdiden ikinci oyunu çıktı bile. Şehri kötülerden korumayı kendine görev edinen, bir örümceğin sıırması sonucu doğaüstü güçlere sahip olan Peter Parker ile maceraya hazırsanız, serinin ikinci oyununu oynamamanız için hiçbir sebep yok.

file_112025_0_big-spidey

The Amazing Spider Man 2 torrent indirerek oyunu kısa sürede edinebilir ve hemen Peter Parker’ın gizli kimliğine bürünerek kostümünüzü giyip maceraya atılabilirsiniz. Unutmayın, gündelik yaşantınızda kimseye örümcek adam olduğunuzdan bahsedemezsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler.

download-300x82
http://s3.dosya.tc/server6/o…

Bir önceki yazımız olan Call Of Duty 4 Modern Warfare İndir (Gezginler / Torrent) başlıklı makalemizde Call Of Duty 4 Modern Warfare download, Call Of Duty 4 Modern Warfare full indir ve Call Of Duty 4 Modern Warfare indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...