Battlestar Galactica Deadlock Full İndir

Battlestar Galactica Deadlock Full İndir

Battlestar Galactica Deadlock Full İndir

Battlestar Galactica Deadlock, taktik becerinizi test edebileceğiniz yeni nesil grafiklerle bezenmiş bir strateji oyunudur. Savaşın kalbinde, kuvvetlerinizi doğru yönlendirerek düşmanlara karşı zaferler kazanın. Filolarınızı oluşturun, gelen tehditlere boyun eğmeyin. Oyun denenmiştir ve sorunsuzdur.  Battlestar Galactica Deadlock İndir , oyunda uzayda sürmüş olduğunuz yaşamınız boyunca başlamış olan bir savaşta artık kesin bir zafer almaya alışacak ve kendi stratejileriniz ile düşmanı yok etmeye çalışacaksınız.

İnsanoğlunun kaderiniz belirleyecek kişi olarak filonuzu ne pahasına olursa olsun koruyacak ve düşman birliklerinin sinsi ve gizli planlarını yok ederek 4 yıllık bu savaşa bir son vermeye çalışacaksınız. Harika grafiklere sahip olan bu oyunda size karşı yapılan saldırılarda kendinizi ve filonuzu korumaya çalışacak ve hiç bir şekilde boyun eğmeden düşmanlarınızı bozguna uğratacaksınız.  Uzay atmosferini merak edenler ve gezegenler arası yolculuk yaparak bu atmosferde farklı maceralar yaşamaya hazırlıklı olan oyuncular için ideal bir oyundur. Birbirinden farklı teknolojiler ve araçlar ile derin uzay boşluğunda vakit geçireceksiniz. Keşfetmeniz gereken onlarca nesne yer alacak. İyi eğlenceler dileriz.

Battlestar Galactica Deadlock Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Window 7, 8, 8.1 veya 10
  • İşlemci: 2.0 GHz veya daha yüksek
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1 GB NVIDIA Geforce 460 / ATI Radeon HD 5770 veya üstüx
  • Sabit Disk: 2 GB boş alan
  • İndir

Battlestar Galactica Deadlock Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Pencere 7, 8, 8.1 veya 10
İşlemci: 2.5GHz veya daha yüksek
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 2GB ATI Radeon HD 7970, 2GB NVIDIA GeForce GTX 770 veya üstü
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 8739 MB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Uyumlu Ses Kartı

Bir önceki yazımız olan Sid Mellers Civilization Beyond Earth Full İndir (Gezginler başlıklı makalemizde Sid Mellers Civilization Beyond Earth download, Sid Mellers Civilization Beyond Earth full indir ve Sid Mellers Civilization Beyond Earth indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...