Sid Mellers Civilization Beyond Earth Full İndir (Gezginler

ss

Civilization serisini artık hepimiz biliyoruzdur. Oyunun önceki versiyonlarından farklı olarak bu sefer dünya dışında bir senaryoda buluyoruz kendimizi. Dünya artık kullanılacak durumda değil çünkü. Dünya’yı resmen tüketmişiz. Başka bir gezegene yelken açmışız. Haliyle harita, kullanılan malzemeler ve kaynaklar da değişmiş. Çünkü gezegen farklı. Karşınızdaki düşmanlar da o gezegenin sistemine göre gelişmiş canlılar.

Oyunun tanıtım videosunun ardından en fanatik Civilization oyuncuları bile ne olduğunu anlayamamıştı. Çünkü oyunda artık çok fazla kaynak, yeni görev sistemi ve farklı bir oynanış var. Kısaca komple yenilenmiş bir oyunla karşı karşıya kalıyorlar.  Ya da şöyle denilebilir, Civilization’un motoru alınmış ve klasik sıra tabanlı oynayış sistemi fazla kurcalanmadan genel atmosfer Alpha Centauri’ye benzetilmiş ve teknoloji ağacı komple yenilenmiş. Sonuçta ortaya Civilization Beyond Earth çıkmış. Bu sonuç memnun edici midir yoksa bir hüsran mıdır orası siz kullanıcıların beğenisine kalmış bir durum. Ancak kimileri severken kimilerinin sevmediği bu senaryo bir alternatif olarak kenarda durabilir.

download-300x82

http://www.dosya.tc/ser…

Bir önceki yazımız olan Mad Max PC Full İndir (Gezginler / Torrent) başlıklı makalemizde Mad Max PC download, Mad Max PC full indir ve Mad Max PC game indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...