Shelter 2: Mountains Full İndir (Gezginler / Torrent)

 

header

Bir anne vaşak olarak yavrularınızı diğer yırtıcı canlılardan korumaya hazır mısınız? Eğer hazırsanız sizi Shelter 2 – Mountains’in dünyasına davet ediyoruz. Bu tehlikelerle dolu vahşi doğada büyük mücalelerden geçeceksiniz.  Çok geniş bir alan içinde oynayacağınız oyunda sürekli olarak diğer yırtıcılarla mücadele edeceğiniz bir vaşağınız olacak. Daha doğrusu siz bir vaşak olacaksınız ve yanınızda da sizin yavrunuz olacak.

ss_b60f357be826ee4d6c519e52f54a745968270f70.600x338

Alışılmadık grafik yapısı nedeniyle Shelter 2 – Mountains kimileri tarafından çok sevilen kimilerinin ise tercih etmediği oyunlardan birisi. Kendi kararınızı vermek için oyunu indirip deneyebilirsiniz.  Daha sonra oyunun kendine has olan grafiklerini beğenip beğenmediğinize karar verebilir ve böylece oyunu oynamayı bırakabilir ya da bu engin dünyada bir vaşak olarak yaşamaya devam edebilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız aramalarda oyunu bulmak oldukça zor olabilir. Bunun için güvenilir bir kaynaktan indirmek sizin için vakit kaybını önleyecektir. Dilerseniz hemen şimdi Shelter 2 – Mountains oynamaya başlayabilir ve kararınızı kendiniz verebilirsiniz. Şimdiden herkese iyi oyunlar dileriz.

download-300x82

http://aa-een-4.waw.pl/Shel…

Bir önceki yazımız olan Assassin’s Creed Syndicate Full İndir (Gezginler / Torrent) başlıklı makalemizde Assassin’s Creed Syndicate  download, Assassin’s Creed Syndicate  zamunda ve Assassin’s Creed Syndicate full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...