S.O.M.A İndir (Gezginler / Torrent)

header

2015 yılının oynarken iliklerinize dek korkuyu hissettiren oyunu, S.O.M.A! Tıpkı herkesin bildiği Half – Life oyunundaki gibi bir durum var senaryoda. Parkurları temizleyerek ve yerleşik bulmacaları çözerek ilerlemeniz ve olduğunuz yerden kurtulmanız gerekiyor. Ancak S.O.M.A’nın korku efektleri çok daha fazla. Gelişen grafik teknolojileri S.O.M.A’yı oynarken ciddi manada korkuya kapılmanıza neden olacaktır.

maxresdefault maxresdefault (2)

Atlas Okyanusunun derinlerine batan deniz altından kurtulmanız gerek. Ancak sürekli olarak peşinizden gelen gizemli yaratıklar ve daha önce hiç görmediğiniz ilginç bilim-kurgu karakterleri ile işiniz zorlaşacak. S.O.M.A oyunu gerçekten de zevkli bir oyun. 2015 yılında en iyi korku oyunu dalında aday olarak gösterildi. Gezginler’den ücretsiz ve full olarak torrent dosyasını indirebilirsiniz.

download-300x82

http://s6.dosya.tc/server4/o2xw8n/SOMA…

Bir önceki yazımız olan The Walking Dead PC Full İndir (Gezginler / Tek Link) başlıklı makalemizde The Walking Dead bilgisayar download, The Walking Dead bilgisayar oyunu indir ve The Walking Dead bilgisayar torrent indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...