Plague INC: Evolved PC FULL İndir (Gezginler / Tek Link)

maxresdefault

Android ve iOS’un efsanevi oyunu Plague INC bilgisayarlar için de geliştirildi. Miniclip firmasının geliştirdiği oyun halen Google Play Store’da “Bağımlılık Yapan Oyunlar” kategorisinde yer alıyor. Oynama mantığıyla çok basit ancak ileri görüşlülük ve dakiklik gerektiren oyunda amaç bütün dünyayı yok etmek. Dünya üzerinde tek bir insan dahi kalmayana dek oluşturduğunuz virüsü, bakteriyi yada hastalığı geliştirecek, herkese bulaştıracak ve onları öldüreceksiniz.

u2hq0KgjpQ

Aslında herkesin en az bir kez hayalini kurduğu şeyin oyun haline getirilmesi Plague INC. Elbette gerçekten dünyadaki bütün insanları yok etmek istediğimizden değil ama bu da bir düşünce.

2643384-plague-inc-evolved-screenshot5

Bir bilim insanısınız ve virüsünüzün yayılım, belirti, etki, ölümcüllük seviyelerini dikkatle belirlemeniz gerekiyor. Eğer insanlar daha hastalığın yayılım sürecinde ölmeye başlarlarsa iyi kalpli bilim insanları tedavi geliştiriyor ve oyunu kaybediyorsunuz. Devletler her türlü sınırlarını kapatabiliyorlar. Ayrıca oyunda Zombi modu da var. Ki bu modda bazı direnişçi gruplar az sayıda olmalarına rağmen birçok hastalıklıyı (Zombi yani) yok edebiliyorlar. Gizli ve sessiz kalmalısınız. Ancak bu şekilde kazanabilirsiniz.

Oyun tarihinde asla unutulmayacağını düşündüğümüz Plague INC’yi Gezginler farkıyla tek link olarak indirmeye sunuyoruz, iyi oyunlar.

download-300x82

Plague INC Tek Link İndir:

http://turbobit.net/e7cy5wqei23y.html

Plague INC Tek Link İndir Alternatif:

https://cloud.mail.ru/public/7b262…

Bir önceki yazımız olan S.O.M.A İndir (Gezginler / Torrent) başlıklı makalemizde s.o.m.a gezginler indir, s.o.m.a pc indir ve s.o.m.a torrent indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...