Ori And The Blind Forest Full İndir (Gezginler / Torrent)

Bilgisayar oyunu dünyasında piyasayı ileriye taşıyan yapımlar hep büyük firmalardan çıksa da bazen istisnai durumlar olabiliyor. Küçük firmalar kendilerinden beklenmeyecek yeniliklerle büyük işler başarabiliyorlar. Bunu çeşitli yollarla yapabiliorlar. Son örnek Moon Studios firmasının ürettiği Ori And The Blind Forest oyunu oldu. Uzun uğraşlar sonucu ortaya çıkan oyun tam bir sanat eseri diyebiliriz. Her sahnesinin sanatsal ayrıntısı özenle tasralanmış olan oyunun özellikle bu görsellik sayesinde ön plana çıktığı söylenebilir.  Platform türünde bir oyun olan Ori And The Blind Forest, minik bir kedi benzeri canlının maceralarını ele alıyor.

ori-story-1

Oyun fantastik bir dünyada geçiyor ve mekan olarak geniş bir ormanı görüyoruz. Başlangıçta renkli ve eğlenceli görünen bu orman aslında tehlikelerle dolu. Oynanış biçimi de oldukça zor olan oyunda Ori’yi hayatta tutmak epey zor. Oyunu indirdikten sonra kendinizi Ori olarak bir ormanda buluyor ve bölümleri aşmaya çalışıyorsunuz. Ormanın içindeyse tehlikeli yaratıklar sizi bekliyor olacak. Görselliği izlemeye kendinizi kaptırabileceğiniz oyunu denemenizi tavsiye ediyoruz.

download-300x82

http://turbobit.net/1vza…

Bir önceki yazımız olan Mercenaries 2 Full İndir (Gezginler / Tek Link) başlıklı makalemizde Mercenaries 2, Mercenaries 2 download ve Mercenaries 2 full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...