.
Eyl 12

Ulusal oyunumuz olan okeyi sizlerle paylaşmış olduğumuz okey+ programını indirerek en güzel ve güncel şekilde oynayabilirsiniz.

Klasik bir şekilde oyunu kurduktan sonra masaüstüne gelen simgeye
çift tıklayarak okey oyununu açın. Yeni oyuna başlamak için “oyun” yada “F2″ tuşuna basmalısınız. Bilgisayarınız otomatik olarak başlayacak kişiyi seçer ve 15 taş vererek oyunu başlatır. Geri kalan 3 oyuncuya ise 14 taş verir ve oyun başlar. Mouse unuzla taşlarınızı dizebilirsiniz. Klavyeden herhangi şekilde müdahele edilememektedir. Sadece yeni oyun başlatmak için kısayolları vardır. Taş atmak, yandakinin attığı taşı veya yerdeki taşı çekmek için mouseunuzla taşın üzerine basılı tutarak ıstakanıza çekebilirsiniz. Aynı işlemleri taşın üzerine iki kere tıklayarakta yapabilirsiniz. Gerisi bildiğiniz gibi oynanıyor bitmek için elinizdeki taşları düzgün bir şekilde dizmeli ve bitmek için 1 taş fazlanız olması gerekir. Fazla taşınızı ortadaki taşların üzerine bırakarak bitebilir ve böyleliklede puan kazanabilirsiniz. Oyunun başında uzun süreler geçireceğinize eminim. Lafı fazla uzatmadan okey oyunu indirmeniz için sizlere aşağıda vermiş olduğumuz linki kullanabilirsiniz.

download Nokia PC Suite Full İndir (Son Sürüm / Türkçe / Gezginler)

http://turbobit.net/jhs4kbp4tgxj.html

Diğer Arananlar:

facebook

Etiketler: , , , , ,


“Okey Oyunu İndir (Full / Türkçe / Gezginler)” konusuna 4 yorum yapılmıştır.

 1. 1. serdar_şahin Says:

  Okey oynamak çok güzel

 2. 2. kamil Says:

  Okey oynamak guze

 3. 3. kamil Says:

  Okey oynamak cok guzel

 4. 4. kamil Says:

  Okey indirmek istiyorum

Yorum Yap

Okey Oyunu İndir (Full / Türkçe / Gezginler) gezginler, Okey Oyunu İndir (Full / Türkçe / Gezginler) torrent, Okey Oyunu İndir (Full / Türkçe / Gezginler) full tek link, Okey Oyunu İndir (Full / Türkçe / Gezginler) full, Okey Oyunu İndir (Full / Türkçe / Gezginler) ücretsiz

Herhangi bir virüs bulunan dosyalar sitemize asla yüklenmemektedir. Ama önceden tedbir için sitemizden indirmiş olduğunuz dosyaları kesinlikle virüs programınızla taratınız.