Mount Blade Warband Full İndir (Gezginler / Tek Link / Torrent)

33y7a0q4ek1

Yerli yapım oyunlar arasında dünya çapında duyulmuş ve onlarca ödül almış belki de tek oyun olan Mount Blade Warband oynayışı ve kendine has senaryo haritasıyla bağımlılık yaratıyor. Talewords isimli, kurucusu ve çalışanlarının çoğu Türkiye’den kimseler olan şirket tarafından geliştirilen oyun çıktığı ilk günden bu yana hiç dilden düşmedi. RPG, FPS ve strateji türlerinin muhteşem bir şekilde birleştirilmesiyle tarihte önemli bir komutan olma yolunda ilerliyorsunuz. Hiçbir şeyden başlayıp kralları dize getirecek ve saraylar kuracaksınız. Gerçekçi fiziki modülleri sayesinde kılıcınızı düşmana savurduğunuz her an biraz daha oyuna bağlanıyorsunuz. Türünün ilk ve en iyi örneği Mount Blade Warband’ı mutlaka bir kez olsun denemeniz gerekmekte. Gezginler güvencesiyle torrent olarak yada tek link indirmeyle oyunu edinebilirsiniz.

MBWarband_13 Mount_Blade_Warband_Singplayer_trailer_HD.avi Mount-Blade-Warband-PC screenshot_pc_mount__blade_warband025 steamworkshop_webupload_previewfile_121687291_preview

download-300x82

Mount Blade Warband Tek Link: 

http://turbobit.net/a7u…

Mount Blade Warband Tek Link Alternatif:

https://cloud.mail.ru/public/e8247…

Mount Blade Warband Torrent:

http://zamundatorrent.com/attachm…

Bir önceki yazımız olan Battlefield 4 Playstation - XBOX One Full İndir (Gezginler / Torrent / Tek Link) başlıklı makalemizde BATTLEFİELD 4 full indir, BATTLEFİELD 4 gezginler ve BATTLEFİELD 4 gezginler indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...