Minecraft İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

minecraft

Küpleri birleştir, tasarla ortaya değişik öğeler çıkar. Minecraft işte kısaca böyle özetlenebilecek olan tasarım oyunu. 2 yada 3 boyutlu olarak oynanabilecek olan oyun gittikçe daha popüler olmakta ve kullanıcı sayısı artmaktadır. 

Classic ve tam sürüm olarak iki farklı oyun biçimi vardır. Classic moda ile oyuncuya sınırsız sayıda blok verilip çeşitli nesneleri inşa etme şansınız var. Hayatta kalma, zorlayıcı, yaratıcı ve macera gibi farklı seçenekleri olan tam sürümde ise oyuna değişik varyasyonlar getirilmiş. Başlarda düşük kaliteye sahip bir oyunun başarısının bu kadar üst seviyelere çıkacağı tahmin edilemiyordu. Minecraft kodları bir haftada yazılmış olsa da boyutu 50 MB civarında. Bu kadar küçük boyutlu bir oyun ile hayal gücünüzü kullanarak oldukça değişik öğeleri tasarlamak tamamen size kalıyor. Oyunda elde ettiğiniz aşamalarla ne kadar değişik ve farklı öğeler yapabildiğinizi gördükçe başından kalkamayacaksınız. Elde edeceğiniz modlar sizi daha fazla oyuna bağlayacaktır. Özellikle oyunu oynayanların internet üzerindeki forumlardaki paylaşımları ile oyunun popülaritesi daha da artıyor. Sizde bu oyun ile hayal gücünüz ile yapabileceklerinizi görün.

download

http://turbobit.net/mz2m9frfzi9k.html

Bir önceki yazımız olan Batak İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm) başlıklı makalemizde Batak full indir, Batak full indir bedava gezginler ve Batak full indir gezginler hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...