Mercenaries 2 Full İndir (Gezginler / Tek Link)

mercenaries2_cdart_embed

2005 yılında Playstation ve Xbox platformları için çıkan Mercenaries adlı oyun o zamandan beri oldukça revaçta olan Gta oyununa farklı bir bakışla yaklaşan bir oyun olarak piyasaya çıkmıştı. Oyunda bir paralı asker oluyor ve aldığınız görevler doğrultusunda etrafı yakıp yıkıyor, birilerini öldürüp duruyorduk. Ya da birilerini kaçırarak para kazanıyorduk. Yine Gta gibi oldukça büyük bir haritada başarılı görsellerle bir oyun deneyimi sunuyordu. Geçen zaman içinde söylentilerle beraber sonunda Mercanaries 2 çıktı.

79903444001_l

Oyunun başlangıcında gördüğümüz banknotların ardından karakterimizi seçerek oyuna başlayabiliyoruz. Oyunda üç karakter yer alıyor. Birincisi Mattias Nilsson, İkincisi Jennifer Mui ve üçüncü sırada ise Chris Jacobs var. Bu seçimler oyunun konusunu pek etkilemiyor ancak aralarında biraz fark var. Jennifer karakteri biraz daha hızlı koşuyor ve Mattias’ın da sağlığı daha hızlı doluyor. Ancak bu oynayışınızda pek fark yaratmıyor. Tamamen keyfi bir seçim. Adına iş yaptğımız kişinin adı da Ramon Solana ve bir gün para vermesi gerekirken bizi öldürmeye kalkışıp olayların gelişmesine sebep oluyor.
download-300x82

http://s3.dosya.tc/server6…

Bir önceki yazımız olan Mafia 2 Full İndir (Gezginler / Tek Link) başlıklı makalemizde mafia 2, mafia 2 download ve mafia 2 full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...