Mad Max PC Full İndir (Gezginler / Torrent)

 

mad

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda Mad Max filminin yeni versiyonu olan Mad Max Fury Road yayınlandı. Mel Gibson’ın oynadığı eski versiyon sinema dünyasının efsanelerinden biriydi. Yeni versiyonda ise Max’i Tom Hardy oynadı. Filmin fanları arasında kimisi yeni versiyonu beğenirken kimisi de eski versiyona bir hakaret olarak buldu. Şimdi ise filmin oyunu olan Mad Max çıkmış durumda. Oyun Avalanche Studios ve Warner Bros işbirliğiyle geliştirildi ve PC, Playstation 4 ve Xbox One için piyasaya çıktı. Oyunun çıkış tarihi Eylül ayını bulmuştu.

madmax4xx

Mad Max’te klasik bir kıyamet senaryosunu işliyor. Dünya değişmiş ve hayatta kalma şartları da değişmiştir. Macera – Aksiyon türünde olan oyun Batman Arkham Knight’ı andıran bir açık dünyada geçiyor. Harita oldukça geniş ve araç geliştirme, su için savaşlar oyunun ana özelliklerinden.  Oyun hakkında gelen ilk yorumlar filminden daha iyi olduğu yönünde. Hatta eski versiyonu tekrar çekmenin amacının oyunun reklamını yapmak olduğu bile düşünülüyor. Çünkü yeni kuşak Mad Max’i tanımıyordu. Zira Mel Gibson’lu film 30 yıl önce çekilmişti.

download-300x82

http://www.dosya.tc/serve…

Bir önceki yazımız olan NBA 2K16 Full İndir (Gezginler / Tek Link) başlıklı makalemizde nba 2k16 download, nba 2k16 full indir ve nba 2k16 gezginler hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...