The Swords of Ditto İndir (Full / Gezginler)

The Swords of Ditto İndir

The Swords of Ditto İndir

The Swords of Ditto İndir

The Swords of Ditto, Ditto’nun Kılıcı, Ditto adasının bir kahramanını izometrik bakış açısından kontrol ettiğimiz bir aksiyon oyunu oyunudur. O otu ısırıncaya kadar. Sonra bir sonraki rolün içine gireriz. Hedefimiz aynı kalıyor: Kötü Mormon’u aşağı çekmek. Zindanlara ek olarak, keşfedebileceğiniz bir üst dünya da var. Köyde kahramanlarımızın yeteneklerini geliştirebiliriz. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda silah var: Klasik kılıç, kalkan ve yayın yanı sıra, etrafımızdaki vinil rekorları veya rakipleri ile uğraşmak için büyülü bir golf sopası da atabiliriz. Ditto’nun Kılıcı tek başına veya birlikte çalışma modunda çiftler halinde oynanabilir.

The Swords of Ditto

Eğlenceli bir macera oyunudur.

Yayınladığı başarılı bağımsız yapımlarla dikkatleri çekmeyi başaran Devolver Digital tarafından yayınlanan ve onebitbeyond tarafından geliştirilen The Swords of Ditto, kendini macera oyunu olarak tanıtıyor. Macera oyunuy olmakla birlikte küçük rol yapma ögeleri içeren ve tüm bunları sevimli bir aksiyonla birleştiren oyun, kesinlikle göz atılması gereken oyunlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

The Swords of Ditto boyunca amacımız şeytani düşmanımız Mormo’ya karşı giriştiğimiz mücadeleyi kazanmak için elimizden geleni ardımıza koymamak. Bunun için sürekli olarak karakterimizi geliştiriyor ve karşımıza çıkan bütün yaratıkları öldürüyoruz. Her kazandığımız savaşla birlikte yeni güçler elde ediyor ve nihai hedefimize doğru koşar adım ilerliyoruz.

Sevimli yapısıyla dikkatleri çeken ve sevimli graifklerine yine sevimli müziklerle destek veren The Swords of Ditto’ya dair daha ayrıntılı bilgileriyse hemen aşağıda duran videodan ulaşabilirsiniz.

The Swords of Ditto, aynı bilgisayar üzerinden arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir serüven oyunudur. Macera boyunca kötülüğü karşı iyiliğin savaşını vereceksiniz. Keyifli karakterler yardımıyla eğlenmeye başlayın. Bu oyunu oynarken güzel dakikalar geçirebilirsiniz. Bir talih verin. İyi eğlenceler dileriz.

The Swords of Ditto Full İndir 

Minimum sistem gereksinimleri:

işlemci: Intel Core i3-6300 (2 * 3800) / AMD A10-5800K APU (4 * 3800)
RAM: 4 GB RAM
DirectX: 11
Grafik kartı: Intel HD 4000
Sabit disk: 2 GB kullanılabilir alan

Google DriveMailRUTorrent

Bir önceki yazımız olan Tomb Raider Anniversary Full İndir (Gezginler / Tam Sürüm / Tek Link) başlıklı makalemizde tomb raider anniversary full indir tek link, tomb raider anniversary indir gezginler ve tomb raider anniversary oyna hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...