Divinity Original Sin 2 Full İndir Tek Link Torrent

Divinity Original Sin 2 Full İndir Tek Link Torrent

Divinity Original Sin 2 Full İndir Tek Link Torrent

Divinity Original Sin 2, beklentilerinizi karşılaması olası bir RPG oyunudur. Savaş çoktan başladı ve siz bu savaşın içindesiniz. Artık akıllı hamleler ile bu savaşı kazanmak için mücadele edeceksiniz. Güç içinizde saklanıyor. Irkınızı seçerek, herkese gösterin. Divinity Original Sin 2, aynı bilgisayar üzerinden 2 kişiye kadar oynanabiliyor. Arkadaşınızı da yanınıza alıp bu heyecana ortak olabilirsiniz.

Divinity Original Sin 2 Full İndir, Tanrıların bulunmadığı kaosun ve yıkımın hüküm sürdüğü bir dünyada bulunan savaşçı bir karakteri yönlendireceksiniz. Oyunda kendi tarzınızı yaratacak karakteri seçecek ve kurak gezegeninizde vahşi yaratıklara karşı mücadele edeceksiniz. Harika grafiklere sahip olan bu oyunda kendinizi geliştirecek ve çeşitli ekipmanlar kullanarak düşmanlarınızı daha rahat alt edebileceksiniz.

Divinity Original Sin 2 torrent yeni UI, bir all-yeni sanat tarzı ve gelişmiş roleplay sistemleri next-gen İlahiyat Engine üzerine kurulu yepyeni bir deneyimdir. Orijinal büyük döner yapılan her şey: herkes öldürmek, istediğiniz yere gidin sorunları çözmek ve nihai RPG parti toplamak için sonsuz yollar bulmak.

Divinity Original Sin 2 Temel Özellikler
Senin köken hikayesi seçin. karakterinizin arka plan ve kişisel görevler tanımlayacak benzersiz kökenli hikayeleri birini seçin. Bir İlahiyat oyununda ilk kez, bir İnsan, Lizard, Cüce Elf, veya Undead, benzersiz ırk becerileri ile her olarak oynayabilirsiniz. dünyayı izlemek ve sakinleri kim tepki ve ne yaptık, yeni iletişim seçenekleri ve arayışı hatları kilidini. Ya sıfırdan karakter inşa ederek kendi hikayeni oluşturmak. Her zamankinden daha fazla özgürlük. , Kimse konuşmak, herhangi bir yere gitmek her şeyi ile etkileşim ve istediğiniz herkes olabilir. Sen, oyunda herhangi bir NPC öldürmek nesneleri yok ve sizin yararınıza oyunun geniş RPG sistemlerini kullanabilirsiniz. değerli bilgiler elde etmek için hayvanların ve ruhları konuşun. Tüm yeni alanlar da dahil olmak üzere gizli içerik, saatlerce bulmak için büyük, açık dünyasını keşfedin.

Divinity Original Sin 2 Full İndir Tek Link Torrent

Yeni element etkileşimler daha iyi mücadele-turn tabanlı olun. Patlayıcı tarak için yangın ve zehir gibi unsurları birleştirmek. Bless ve Curse tamamen kendi özelliklerini değiştirmek için yüzeyleri. yeni beceriler zanaat ve sizin yararınıza yüksekliğini kullanın. Bir karanlık ve derin hikayesi. İlahiyat: Original Sin 2 ses Larian kendine özgü sesi üzerine inşa ederken, ödüllü selefinden daha koyu ve daha topraklı anlatı sunuyor. Bu kahrolası dünya. Void yaklaşır. Ve çaresiz kez umutsuz önlemler için çağrı … kadar 4 oyuncu ile oynayın: Başka hiçbir RPG İlahiyat gibi 4 kişilik co-op sunmaktadır: Original Sin 2 yapar. Sizin Origin Hikayeleri size farklı, sık sık çatışan hedefleri verecektir.

Eğer işbirliği veya rekabet edecek? Bu tamamen size kalmış bulunuyor. Yeni PvP Arena modunda yeteneklerinizi test edin. sıra tabanlı dövüş oturumları tatmin hızlı olarak arkadaşlarınıza sorun. patlayıcılar, yağma, ve ölümcül tuzakları ile dolu çok oyunculu-özel Arenas, savaş almak. Yeni teknoloji. İlahiyat Engine 3.0 Powered by oyun fizik tabanlı render, kumaş fizik ve yeni bir dinamik müzik sistemine sahiptir. Original Sin 2 şimdiye kadar en atmosferik İlahiyat oyunu: Bu İlahiyat yapar. İyi eğlenceler.

Divinity Original Sin 2 Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (sadece 64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i5 veya eşdeğeri
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 550 veya ATI Radeon HD 6XXX
  • Sabit Disk: 20 GB boş alan
  • İndir

Bir önceki yazımız olan Last Day of June Full İndir başlıklı makalemizde ast Day of June full pc indir, Last Day of June indir ve Last Day of June Torrent İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...