Life is Strange Episode 5 Full İndir (Gezginler / Torrent)

life-is-strange-episode-5-preview-trailer-640x325

Meşhur Dark Room ile tanışmaya hazır olun. Önceki oyunda Chloe ile kötü bir sonla karşılaşmaktan kurtulmaya çalışmış ancak başaramamıştık. Sonuç olarak ise psikopat olan profesor Mark Jefferson’a esir düşmüştük. Hal böyleyken de ona mankenlik yapmak zorunda kalmıştık. Ellerimiz bağlı bir şekilde! Yeni oyunda ise amacımız Chloe’yi kurtarmak olacak. Life İs Strange Episode 5 ile ölümcül fırtınayı durdurmamız gerekecek ve hem zaman karman çorman hale gelecek hem de konuşmalarla mücadele etmemiz gerekecek. Hikaye oldukça ilginç bir şekilde ilerleyecek ve sizi tatmin edecek bir sonla karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

lis_sc4_1445332294

Maxine Caulfield adını ünlü Çavdar Tarlasında Çocuklar romanının kahramanı Holden Caulfield’dan alıyor. Yani biraz sorunlu bir ergen. Onunla birlikte sorunlarla savaşmaya başlayacak ve arkadaşınız Chloe’yi kurtarmaya çalışacaksınız. Ancak planlamadığınız şekilde kaderiniz değişecek.  Oyunu hemen indirip kendinizi Maxine ile birlikte karmaşık bir durumun ortasında bulmaya hazırsanız hemen başlayabilirsiniz. Ancak çok dikkatli kararlar vermeli ve hikayenin nasıl ilerleyeceğini düşünmek zorundasınız. Yoksa başa dönmeniz gerekebilir.

download-300x82

http://www.installads.net…

Bir önceki yazımız olan Train Simulator 2016 Full İndir (Gezginler / Torrent) başlıklı makalemizde Train Simulator 2016 download, Train Simulator 2016 full indir ve Train Simulator 2016 gezginler hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...