Wolfteam İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

wolteam

FPS oyun arayanlar için harika görseller, müthiş grafikler ve iyi bir kurgu ile Wolfteam hikayesine katılmaya davet ediyoruz. Çoklu oyun desteği, ücretsiz olması sebebi ile de her geçen gün ülkemizde daha fazla bu oyunu oynamaya başladı. Macerayı sevenlere tavsiye edebileceğimiz bir FPS oyunu.

Oyunun konusu bilimsel araştırma sırasında insanların sağlık açısından daha iyi duruma getirilmesi düşünülürken ortaya çıkan bir buluş ile başlıyor. Özel bazı kişilerdeki DNA yapısı ile kurtlarda bulunan yapı benzerliği sonrası geliştirilen ilaç ile özel insanlar kurtlara dönüşüyor ve bu askeri alanda değerlendiriliyor. Oyunda kurt biçimine dönüşüyorsunuz ve bu askeri mücadele içerisinde kendinizi bulabiliyorsunuz. Kurda dönüşme zamanı size bırakılmış. Taktik savaşı şeklinde ilerleyecek olan Wolfteam FPS tutkunlarını kesinlikle mutlu ediyor. 4 farklı jenerasyonu bulunan oyunun her jenerasyonunda farklı karakterleri seçerek oyunu oynayabiliyorsunuz. Acemi modan başlayarak üst seviyelere kadar ilerleyebilirsiniz. Oyun sıkılmanıza kesinlikle izin vermeyecek olan 14 farklı oyun modunu içerisinde barındırıyor. FPS heyecanını yaşamak isteyenlerin kesinlikle tercihi olacak olan oyunu hemen indirebilirsiniz.

download

http://turbobit.net/qiycovjjqsa8.html

Bir önceki yazımız olan Blackshot Full İndir – Kayıt Ol (Üye Ol) başlıklı makalemizde Blackshot Full İndir Gezginler, Blackshot Full İndir Türkçe Gezginler ve Blackshot Kayıt Ol hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...

1 Response

  1. ayberk dedi ki:

    saol