Farming Simulator 15 İndir (Gezginler / Tek Link)

TWYOSgD

Farming Simulator 15 oyunu belki de bilgisayarlar için geliştirilmiş en naif ve eğlenceli yapımlardan biri. Çiftçi olmanın sanala aktarılmış hali olan Farming Simulator 15 sınırsız bir oyun. Yani sonsuza dek tarlanızı ekebilir, hasat yapabilirsiniz. Gündelik yaşamın stresinden kaçmak ve özlemi duyulan hayatın simule edilmiş hali.

ss_55a0bae7006e309cb0f17e9008ed265a2a74d1b6.1920x1080

Oyun 3. bakış açısından veya karakter gözünden oynanabiliyor. Bir çiftçi olarak başlıyorsunuz. Oyuna bağlamak için geliştiriciler kısmi bir senaryo hazırlamışlar. İlk başlangıçta oyunu nasıl oynayacağınızı yavaş yavaş öğreniyorsunuz. Hangi aletin ne işe yaradığını kullanarak öğreneceksiniz. Traktör ve çeşitli tarım makineleri mevcut, bu araçlar tam olarak gerçekteki çalışma prensipleri ile oyunda yer alıyor. O yüzden Farming Simulator 15 oynarken gerçek hayatta başınıza gelebilecek bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Mazotunuz bitebilir, pulluğunuz takılabilir, araçlarınız arızalanabilir. Bu tür durumlara hazırlıklı olun.

download-300x82

http://turbobit.net/j2vu5u34h5ni.html

Bir önceki yazımız olan The Sims 4 - Spa Day Full İndir (Gezginler / Tek Link) başlıklı makalemizde the sims 4 spa day, the sims 4 spa day crack indir ve the sims 4 spa day download hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...