Counter Strike 1.6 İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

cs

Bilinen en iyi aksiyon oyunu. Half-Life adlı oyunun bir uzantısı gibi düşünülebilecekCounter-Strike 1.6, 1999 yılından bu zamana kadar sevilerek oynanmıştır. Yapımcıları ilk olarak Minh Lee ve Jess Cliffe ‘tir; daha sonra isim hakkını Valve Corporation almıştır.

 Counter-Strike, bilinen adlarıyla CS veya Counter, bir FPS (First Person Shooter) aksiyon oyunudur. Oyun, bir tür strateji oyunu olarak bile görülebilir. İçinde değişik taraftarlar yer alan bu oyunda önce taraf seçip grup oluşturarak silah seçimi yapılır ve pusu kurup rakipleri yenmeye çalışılır. Takımlar başarılarına göre para kazanırlar bu paralarla silahlarını seçerler.Counter Strike 1.6 bu şekilde oyun içinde ekonomik bir sistem kuran ilk oyun olmuştur.

Günümüzde CS’ de kullanılan silahların askeri yapıya uygun olmasına dikkat edilmekte, daha gerçekçi bir oyun oluşturulmaya çalışılmaktadır. Aksiyonu bu sayede yüksek tutan yeni sürümlerle CS oyunseverlere ulaşmaya devam etmektedir. Grafik kalitesi oldukça iyi olan oyun, oyuncuyu oyunun içine dahil etmeyi başarıyor. Oyun online olarak oynanabildiği gibi, MultiPlayer olarak da oynanabilir ve en zevkli  olanı da ekip olarak bu oyunun oynanmasıdır..

download

http://turbobit.net/ldqv1inlq7hb.html

Bir önceki yazımız olan GTA Türk İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm) başlıklı makalemizde GTA Türk full indir, GTA Türk full indir bedava gezginler ve GTA Türk full indir gezginler hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...