Batman Arkham Knight FULL İndir (Gezginler / Tek Link)

batman_arkham_knight-2479245

Batman karakterini bilmeyen kaldı mı? Elbette kalmadı. Batman Arkham Knight The Game bu yıl PC için piyasaya sürüldü. Oyunu oynayan herkesin tepkisi aynı; muhteşem. Arkham şehrinde kötüleri kovalayacak, Batman’in düşmanlarına karşın savaşlar vereceksiniz. Tabii buraya kadar her şey normal ve olması gerektiği gibi ama bir de sürpriz oyun severleri bekliyor. Gotham’a dönen süper kahramanımızın yepyeni bir özelliği var. Fear Takedown adı verilen bu özellik sayesinde gizlenerek düşmanlara yaklaştığımızda aynı anda üç kişiyi yere serebiliyoruz.

maxresdefault34

Oyunu oynadığınız her an pelerinin kudretini hissedeksiniz. Batman Arkham Knight’ın grafikleri gerçekten ileri düzeyde. Konsollardaki kadar kaliteli bir şekilde PC’ye aktarılmadığını söylemek lazım elbette ama buna rağmen ileri düzeyde. Gezginler farkıyla Batman Arkham Knight’ı tek tıklamayla indirebilirsiniz.

download-300x82

http://prvadserv.eu/go.php?…

Bir önceki yazımız olan Farming Simulator 15 İndir (Gezginler / Tek Link) başlıklı makalemizde farming simulator 15, farming simulator 15 full indir ve farming simulator 15 gezginler indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...