Batak İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

batak

Herkesin severek oynadığı oyun, batak. Batak, taktiğe dayalı bir iskambil oyunudur. Oyunun amacı, oyuncular kağıt dağıtıldıktan sonra alabilecekleri el sayılarını tahmin ederler ve en az o eli almaya çalışırlar. Oyun genellikle 4 kişiyle oynanan 52 kağıtlı bir oyundur. Oyun eşli de oynanabilir. Oyunu 1 ile bitiren kazanır. Oyuna başlamadan önce kartları dağıtacak olan kişi önce kartları karıştırır ve sol tarafındaki oyuncuya kartları kestirir. Daha sonra da saat yönünün tersine oyun başlar.

Batak oyunu, ülkemizde de iskambil oyunları arasında en çok oynanan oyunlardan birisi. Bu kadar sevilen ve tercih edilen bu oyunu artık inrernetten de oynayabiliyoruz. Özellikle de iskambil oyunlarının bağımlıları için bu çok güzel bir şey. Batak 4.0 oyunu da bağımlılar için yeniliklerle dolu. Eşli batak özelliği sayesinde gerçek hayattaki gibi oynama imkanı sağlıyor. Programı indirmek için gerekli olan tek şey, Microsoft. Net Framework programına sahip olmanız. Arkadaşlarınız arasında oynuyormuş gibi hissedeceğiniz bu eğlenceli iskambil oyununun keyfini artık bilgisayarınızdan rahatça oynayabileceksiniz.

download

http://turbobit.net/whm645hzlk3b.html

Bir önceki yazımız olan Counter Strike 1.6 İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm) başlıklı makalemizde Counter Strike 1.6 full indir, Counter Strike 1.6 full indir bedava gezginler ve Counter Strike 1.6 full indir gezginler hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...