Assassin’s Creed Syndicate Full İndir (Gezginler / Torrent)

acs-gi-bg1-new

Ubisoft Quebec tarafından geliştirilen Assassin Creed Syndicate oyunu duyuruldu. Tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı olan aksiyon macera türündeki oyun Victory adıyla çıkacaktı ancak bu isim son anda değişerek Syndicate oldu. Victoria Dönemi Londra’sında geçen oyunda Jacob Frye ve Evie Frye kardeşlerin hikayesine ortak olacaksınız. Ayrıca oyunun bu versiyonunda iki karakteri de eş zamanlı olarak kontrol edebileceksiniz.

Oyunun ilk görüntüleri bundan bir yıl önce görülmüştü. Kotaku’ya sızdırılan video Kotaku sitesinde yayınlanmıştı ve oyun ile ilgili olan bilgiler de burada açıklanmıştı. Daha sonra Ubisoft bir açıklama yapmak zorunda kaldı ve oyun üzerinde çalışıldığı doğrulandı.Sonunda bir yıl aradan sonra oyun nihayet çıktı.

ACS_SC_39_SDCC_EvieAssassination_watermark_211604.0

Eğer daha önce Assassin Creed oynamadıysanız başlamanız için harika bir fırsat olarak bu oyunu değerlendirebilirsiniz. Gelişmiş grafik ögeleriyle birlikte çift karakter konrtol etme deneyimi başlarda sizi zorlayabilecek olsa da Assassins Creed’in efsanevi atmosferi içerisinde çok keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken oyunu indirmek ve bilgisayarınıza kurmak.

download-300x82

http://games-download24.com/d…

Bir önceki yazımız olan Nascar 15 Full İndir (Gezginler / Tek Link) başlıklı makalemizde Nascar 15 download, Nascar 15 full indir ve Nascar 15 indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...