GTA_5
Grand Theft Auto yani hepimizin GTA olarak bildiği açık uçlu aksiyon – macera tarzlı oyunun 5.si ile bugün karşınızdayız.

The Rockstar Game tarafından 17 Eylül 2013 tarihinde çıkarılan GTA 5 indirmek sanıldığı kadar da zor bir olay değil. :) Neyse bunları bir kenara bırakıp GTA 5 ile ilgili güzel ve önemli bilgileri vermeye başlayalım. GTA 5, PlayStation 3 ve Xbox 360 konsollarında sorunsuz bir şekilde oynanabilmektedir. Ancak Personal Computer (PC) ve Microsoft Wii için herhangi bir resmi açıklama gelmemesine rağmen oyunun bu platformlarda da kısa bir süre içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Resmi kapak resmi Nisan 2013’te Rockstar Games tarafından yayınlanan GTA 5, Grand Theft Auto serisinin 15. seridir.
gta-v

Oyunun ana teması olan şehir yine Los Angeles’tir. Fakat bunun yanı sıra Los Santos’un da yer yer görüldüğünü söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra Rockstar Games, Grand Theft Auto’nun 14 serisinden sonra çıkardığı 15. serisi olan GTA 5’te ilginç bir özellik olan 3 ana karakter ile oynayabilme imkanı sunmuştur. Bunların isimleri ise; Michael, Trevor Philips ve Franklin’dir.

90

Bu 3 karakterinde farklı alanlarda farklı güç ve yetenekleri vardır. Mesela , Trevor eski bir savaş pilotu olduğu için helikopter,uçak, jet ve diğer hava üssü araçlarını kullanma konusunda diğer karakterlerden daha iyi olduğu görülmektedir. Franklin ise, otomobil ve motosiklet sürme konusunda diğerlerine göre çok daha ustadır ve bu yeteneği açık ara bir şekilde görülmektedir.

GTA-V-big

GTA 5’te diğer 14 seriye göre daha fazla otomobil, hava araçları, deniz araçları bulunmaktadır. Fakat bunların kontrol sistemleri diğer serilerle neredeyse aynı olacaktır. Ayrıca GTA 5’te bulunan haritanın oyunun haritasının Red Dead Redemption, Grand Theft Auto: San Andreas ve Grand Theft Auto IV oyunlarının haritalarından daha büyük olduğu açıklanmıştır.

gta_v_bike

Bu haritanın bazı önemli bölgeleri hariç büyük bir kısmı başlar başlamaz açık bir şekilde olacak ve tüm haritayı istediğiniz gibi gezme imkanına sahip olacaksınız. GTA 5’te; dağlar, nehirler, göller, okyanuslar, askeri üsler, plajlar, tarım arazileri, ormanlar, çöller ve yoğun kentsel ortamlar mevcuttur. Ayrıca deniz altı dalış yapmak için ise, oksijen tüpü ve palet gibi deniz dalış ekipmanlarıda bulunmaktadır.

GTA-5

Bu kadar açıklama yeter sıra geldi GTA 5 Full İndirme linkine. Aşağıda linkten GTA 5 Full İndirebilirsiniz.

download PES 2014 İndir (Full / Tek Link / Gezginler)

GTA 5 PC TORRENT İNDİR (YÜKSEK HIZ)

GTA 5 PC TEK LİNK İNDİR (DOWNADS)

 Yükleme ile ilgili sorun yaşamanız durumunda yorum ile bildirerek yardım alabilirsiniz.

Diğer Arananlar: