Gauntlet Slayer Edition Full İndir PC

Gauntlet Slayer Edition, aynı bilgisayar üzerinden arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. 4 kişiye kadar zorluk ayarını belirleyip oynayabilirsiniz. Aşırı zevkli bir oyun sizleri bekliyor. Karanlığı istila etmenizin vakti geldi. Bir takım olduğunuzu unutmayın ve ona göre davranın.  Gauntlet Slayer Edition Full İndir, rpg oyunlarını seviyorsanız önerilir kaliteli düşük boyutlu oyunlardan biri olan bu oyunda istediğiniz bir karakteri yönlendirebilecek ve yer altındaki zindanlara girerek karanlığa karşı mücadele edeceksiniz. Aynı bilgisayardan 4 kişi olarak  da arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bu oyunda oldukça zorlu ve devasa yaratıklara karşı gücünüzü gösterecek ve her karakterin özel yetenekleri ile karanlığı aydınlığa kavuşturacaksınız. Gauntlet Slayer Edition indirKlasik dayağı 4 kişilik co-op aksiyon oyun tamamen yeni bir deneyim döner! Keşfetmek için hem benzersiz inşa ve rastgele oluşturulmuş seviyelerinin bir kombinasyonu ile yoğun bir canavar dolu zindan kavgacı dört ayrı kahramanlarından biri olarak oynayın. Siz ve arkadaşlarınız hem yerel ve çevrimiçi co-op çok oyunculu aracılığıyla hazine ve zafer için mücadele olarak düşmanları sonsuz ordularını savaş. Darkness İhlal!

Yeni Gauntlet Deneyim
Klasik zindan tarama eylemi nihai Gauntlet meydan için yenilikçi yeni özellikler ile melded edilir.

Çevrimiçi ve koltuğu Co-op multiplayer
Eğer cesaret ya da 4 oyuncu aynı ekran ve online co-op arkadaşlarınızla oynamak durumunda kendi keşfi. En öldürür ve en altın iddia edemez kim olduğunu görmek için rekabet olarak arkadaşlarınız düşmanlar haline gelebilir.

Dört Klasik Karakterler
Gauntlet dört klasik karakterler: Savaşçı, Valkyrie, Elf ve Sihirbazı dönüş ama daha belirgin oyun tarzları ve kendi benzersiz becerileri ile.

Yeni Powers keşfedin
Oyuncular altın için zindan oyulma ve sahibine ölümcül yeni yetenekler hibe mistik Eserleri kilidini yağma. Ama dikkatli olun – yanlış kullanılırsa onlar partinin sağlığı için zararlı olabilir!

Nasıl Die mı?
Şeytani tuzaklar, canavarca ordularını, epik patronlar ve hatta kendi arkadaşlarınız karıştırıcı ve olağanüstü şekillerde ölmeye sebep olur.

Övgüler:
“Serisinin bir idealize reboot – hemen tanıdık henüz tamamen taze.” – Dijital Trendler
Gamespot – “Bu kötü 1980 yılından bu yana gıda ihtiyacı değil”
“Sadece yol hayranları onu isteyeyim” – Destructoid
“Klasik 80s oyunun Hayranları endişelenecek bir şey yok.” – PrimaGames
“Bu klasik çeyrek muncher bir çocuk olarak yaz aylarında kendi para tüketilen, bu nedenle fantezi oyun bu son enkarnasyon canlı görmek güzel.” – Fortune
“Basit, aerodinamik kontrolleri ve steamos ile uyumluluk sayesinde, ‘Dayağı’ 90’lı yılların salon merkezli oyun için açıkça nostaljik. Ve başarılı.” – Tom’un Kılavuzu

Gauntlet Slayer Edition Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows Vista ve üzeri
 • İşlemci: 2,4 GHz Çift Çekirdekli
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: 512 MB NVIDIA GeForce 9800 / ATI Radeon HD 2600 XT
 • Sabit Disk: 1 GB boş alan
 • İndir
 • ÖNERİLEN:OS: Windows Vista / Windows 7
  İşlemci: 2.4 GHz Dual Core
  Bellek: 4 GB RAM
  Grafik: 460 / AMD Radeon 5870 1 GB NVIDIA
  DirectX: Versiyon 10Sabit Disk: 2 GB boş alan

Bir önceki yazımız olan Deep Rock Galactic Full İndir başlıklı makalemizde Deep Rock Galactic Crack, Deep Rock Galactic Crack indir ve Deep Rock Galactic full pc indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...