Bloody Zombies Full İndir

Bloody Zombies Full İndir PC

Bloody Zombies, aynı bilgisayar üzerinden arkadaşlarınızla ile oynayabileceğiniz şiddet içerikli bir aksiyon oyunudur. Londra çok zor günler geçiriyor. Kontrolünü kaybetmiş zombiler, size karşı gelecek. Bu oyunu 4 oyuncuya kadar oynayabilirsiniz. HTC Vive ve Oculus Rift ile uyumlu olduğunu da söyleyelim. Siz ilerledikçe kilitli olan her şey açılmaya başlayacak. İyi eğlenceler dileriz.

Bloody Zombies İndir, oyununda Londrada yaşamlarını sürdüren dört yalnız serseriden birini yönlendirecek ve dünyayı istila eden zombi salgınında hayatta kalmaya çalışacaksınız. Ekibinizle bir bütün olarak yumruklarınızı konuşturacak ve etrafınızda bulmuş olduğunuz silahlar ile kanlı zombileri yok edeceksiniz. Harika grafiklere sahip olan bu oyunda bulunan engelleri aşarak yolunuza devam etmeye çalışacak ve çeşitli sırları keşfederek Londra kalıntıları arasında yaşam mücadelenizi vereceksiniz. Zombilerin kanını dökmek isteyen dişli bir grubun parçası olmak ister miydiniz? Tüm gücünüzü, seçtiğiniz karakter ile birlikte kullanarak, zombileri paramparça edebilirsiniz. Oyunda onlarca farklı mekan bulunduğundan dolayı her bir mekana ait özellik size farklı sorumluluklar yükleyecektir. İyi eğlenceler dileriz. Bloody Zombies 2017 Kanlı Zombiler, düz ekran ve VR oyuncularının herhangi bir kombinasyonu ile çalınacak şekilde tasarlanmış co-op tarayıcıdır. Londra kalıntıları boyunca, genişleyen bir özel hareket kümesiyle korkunç olmayan çeşitli undead’ler alarak özenle hazırlanmış Free-Form Combat’ı kullanarak savaşın. 1-4 oyuncu için yaratılmış olan Bloody Zombies, VR ile de geliştirildi – benzersiz bakış açısı kullanarak, takımın engelleri aşmasına ve oyunu sırlarını keşfetmesine yardımcı oluyor. Erişilebilir, ancak derin serbest savaş. Vahşice, sonsuz zincirlenebilir kombinasyonları keşfetmek için hareketleri birleştirin. Zombi öldürme becerilerini arttırmak için yükseltilebilir özel hareketlerin ve pasif becerilerin kilidini açın. Arkadaşlarınızla, çevrimiçi ve yerel olarak, bir VR kulaklıkla veya bu olmadan birleşin.

En yüksek puanlar için yarışırken, undead ordularını gözyaşıp atmak için birlikte çalışın. VR’nin geliştirilmiş bakış açısı, engellerin üstesinden gelmek ve taktik destek vermek için diğer oyunculara yardım etmenizi ve etrafınıza bakmanızı sağlar. Zombie salgını – Teller, Mick ‘The Tuğla’, Rei & Eddie ile savaşmak için bir araya getirilen dört kurban arasından seçim yapın. Her karakterin yeteneklerini kişiselleştirin ve melee silahlarının yıkıcı bir cephanesini kullanın. Zombilerin çeşitliliğini ve ölümcül mutasyonların ve zorbalıkların patronlarının üstesinden gelin. Düşmanınıza uyacak ve hayatta kalabilmek için taktik değiştirmeyi öğrenin! Farklı, aşırı işgal edilmiş zombi çoraklığında birlikte çalışın. Şehri geri almak için ikonik Londra sokaklarının ve simgeler kalıntılarıyla savaşın.

Bloody Zombies Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit (Service Pack 1) veya daha yenisi
 • İşlemci: Intel i5-4590 veya eşdeğer
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 veya AMD 290 veya daha üstü
 • Sabit Disk: 2 GB boş alan
 • İndir

Bloody Zombies Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 8 veya daha yeni
  İşlemci: Intel i5-6600K / AMD FX8350 veya üstü
  Bellek: 32 GB RAM
  Ekran Kartı: NVIDIA GTX 980 / AMD Radeon R9 290X eşdeğer veya daha büyük
  DirectX: Sürüm 9.0c
  Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
  Not : Oyun VR desteklidir. Klavye + mouse ile oynayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gauntlet Slayer Edition Full İndir PC başlıklı makalemizde Gauntlet Slayer Edition, Gauntlet Slayer Edition full indir ve Gauntlet Slayer Edition indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...