Wolfteam Bedava Çarlar

WOLFTEAM BEDAVA ÇARLAR

Türkiye, her platformda olduğu gibi Elektronik Sporlar konusunda da biraz geri kalmış gözüküyor. Ancak son 5 yılda kat edilen mesafe oldukça iç açıcı. Wolfteam bedava çarlar için enbilgin.com sitesini zaiyeret edebilirsiniz. Electronic Sports League’lerinin Türkiye içinde bir şube oluşturması bu konuda beni haklı çıkarıyor. First Person Shoot türündeki oyunlarda kıyasıya rekabet artık daha etkileyici ve efektif bir hâl alıyor.

TÜRKİYE’DE E-SPOR

Wolfteam bedava çar ve Riot Games şirketinin League Of Legends TR Departmanını kurması da Türkiye’de e-spor alanında bir diğer atılım olarak karşımıza çıkıyor. Ne kadar Kore, Amerika ve Batı Avrupa’nın gerisinde kalmış olsak ta son 5 yılda Elektronik sporlar bazında ülkede E-spor kitlesi oluşturuldu.

E-Spor günümüzde ortaya çıkmış olmasına rağmen geleceği kapsayan bir oluşum haline gelmiştir. Wolfteam bedava çarlar wolfteam oyunu için oldukça önemlidir. Geleceği kapsadığı için ortaya çıkardığı finansal güçte azımsanmayacak kadar büyüktür. Yaklaşık 3 Ay önce bir “CS:GO” Turnuvasında ödül havuzu yaklaşık 3 milyon doları buluyordu. Bunlar göz önüne alındığın da E-Spor konusunda önyargılarımızı yıkmalı ve bu piyasadaki yerimizi şimdiden almalıyız. Wolfteam bedava çarlar için http://www.enbilgin.com/2015/04/wolfteam-bedava-carlar-nakitli-carlar.html bakmalısınız.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...