EasyBot v1.1 Metin2 Hilesi İndir (Gezginler / Full)

EasyBot v1.1 Metin2 Hilesi İndir (Gezginler / Full)

Evet arkadaşlar Metin2 hilelerimizi yayınlamaya son hızda devam ediyoruz. Bugünde sizlere EasyBot v1.1 Metin2 Hilesini tanıtacağız.

 Hilemizdeki F5 kısayol tuşu kırmızı pot yani hp potunuzu herhangi bir yere koymadan basılmasını ve yüzdesinin ayarlanmasını sağlar.

F6 Kısayol tuşu ise mavi potu yani mana potunuzu herhangi bir yere koymadan basılmasını ve yüzdesinin ayarlanmasını sağlar.

F7 yani Demon Smith kısayolu ise 5 parçaya kadar demircide ne basmaya çalışırsanız basın geçmesini sağlar.

F8  yani  Normal Smith kısayolu ise sadece 1 parça eşyanızın yükseltilmesini sağlar. Bu yükseltme sırasında eşyanızın envanterinizin ilk kutucuğunda yer almalıdır.

F9 kısayolunda ise kesmiş olduğunuz canavarlardan çıkan tüm eşyaları otomatik olarak toplar ve bu eşyalar envanterinizde yer alır.

P tuşuna basınca da Auto Attack yani canavarlara karşı otomatik atak yapılmasını sağlar. Burada dikkat etmeniz gereken levelinize uygun canavarları kesmenizdir. Aksi halde karakterinizin hp si azalır ve sonucunda ölebilirsiniz. Bu auto attack ı kullanmak için P den başka herhangi bir tuşa basmanıza gerek yoktur. [Space (boşluk) vs. gibi] Evet bu kadar açıklama yaptıktan sonra hilemizin nasıl kullanılacağını ve kurulacağını anlatalım.

Öncelikle aşağıda indirme linkini verdiğimiz dosyayı indirin ve sağ tıklayarak buraya çıkart veya masaüstüne çıkart seçeneklerinden birisini seçin. Dosyamızı seçtiğimiz yere çıkarttıktan sonra açalım. Açtığımız dosyada pack klasörü bulunmaktadır. Pack klasörünün içindeki root.eix ve root.epk dosyalarını metin2 nin kurulu olduğu klasörün içerisindeki pack dosyasına atın. Tekrardan hilemizin dosyasına dönelim. Buradaki No-Patch.exe isimli uygulamayıda yine Metin2 nin kurulu olduğu klasörün içine atıyoruz. Daha sonra oyuna girmek ve hilenin çalışması için No-Patch.exe ile oyuna girin ve yukarıda vermiş olduğumuz kısayol tuşlarını kullanarak hilemizi kullanabilirsiniz. Evet arkadaşlar aşağıdaki linkten EasyBot v1.1 Metin2 Hilesi İndirebilirsiniz.

EasyBot v1.1 Metin2 Hilesi İndir (Gezginler / Full)

http://turbobit.net/p5rtwcbagh7u.html

Bir önceki yazımız olan AntiFly Damage Oyun Botu Metin2 Hilesi İndir (Full / Gezginler) başlıklı makalemizde AntiFly Damage hilesi indir, AntiFly Damage hilesi indir gezginler ve AntiFly Damage Oyun Botu indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...

1 Response

  1. mkwrig dedi ki:

    sağol admin allah razı olsun