CS Wall Hack İndir (Gezginler / 1.5 / 1.6)

cs wall hack indir gezginler

cs wall hack indir gezginler

CS Wall Hack indir programı, Counter Strike oyununda duvar arkasından ateş edebilmenizi sağlayan bir programdır. Program kullanıcıları tarafından çok sevilirken, rakip oyuncular için aynısı söylenemez. Oyunda hile yapmaktan hoşlanmayan kullanıcılar her ne kadar tercih etmese de bu, CS Wall Hack programı yine de popüler programlar arasında yerini alıyor.

Böyle bir hileye başvurduğunuz da oyunun hakkını tam anlamıyla verememiş olsanız da, CS Wall Hack’ı eğlence amaçlı indiren birçok kullanıcı programdan memnun. Aşağıda indirme linkini paylaştığımız cs wall hack lazerli versiyonudur yani karşı takımdan yada sizin takımınızdan birinin silahını hangi yöne doğru tuttuğunu anlayabilirsiniz. Ayrıca karakterlerin bel kısmında yer alan kırmızı yada mavi karelerlede tam olarak nerede olduğunu anlayabilirsiniz. Maviler Anti-Terrorist, kırmızılar ise Terrorist takımını simgeler.

Programı gezginler sitesinden güvenle indirebilirsiniz. Kurulum için öncelikle dosyayı zip’ten çıkartmanız gerekiyor. Daha sonra önünüze çıkan tek dosyayı açın. ’cdhack’ yazılı dosyaya çift tıkladığınızda program aktif olur. İndirmiş olduğunuz dosya tarafımızca şifrelenmiştir ve bu şifre yazının en alt kısmında rar şifresi olarak sizlere kırmızı renklerle belirtilmiştir. Bu kısımda yer alan şifreyi kopyalamadan elinizle şifre giriş kısmına doldurmanız gerekmektedir. Şifreyi doğru şekilde girdikten sonra masaüstüne yada belirlemiş olduğunuz yere cswallhack isimli klasör oluşturulacaktır. Bu klasöre girin ve klasör içerisinde yer alan “cdhack” a iki kez tıklayın ve daha sonra oyuna giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra klavyenizde yer alan “END” tuşuna basın. Konsolda “cheats allowed” yazısını görüyorsanız hile aktif olmuştur demektir. Eğer ki “cheats stop” yazısını görüyorsanız hile aktif olmamıştır. Tekrardan cswallhack klasörüne dönüp cdhack’a çift tıklayarak hileyi aktif edebilirsiniz. Hadi daha ne bekliyorsun? Sende CS Wall Hack indir ve yenilmez ol!

Rar şifresi: gezginler.gen.tr

http://turbobit.net/m4h3caorc2gk.html

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.